Airsoftové náboje

Trojice mladíků střílela v centru Brna! Pálili do oken i na chodce

Téma:

Tři mladíci si zřejmě centrum Brna spletli se střelnicí a v noci na dnešek tam stříleli z airsoftové zbraně. Pálili do oken domů, na dopravní značky i stojící auto. Dokonce měli vystřelit i na chodce, kterému se naštěstí nic nestalo. Jejich nebezpečnou zábavu ukončili strážníci.

Trojice mladíků si asi hodinu po půlnoci vybrala jako místo střelby Šilingrovo náměstí v centru Brna. Jejich nebezpečné počínání viděli na kamerách strážníci a zasáhli.

 

"Tak po čem jste stříleli, pánové?" ptá se na záběrech policista. "Do toho modrýho, do tý značky," odpovídá jeden z mladíků, které policie zadržela.

 

Kromě značek stříleli také na stojící auto, do oken, výlohy a do zastávky. "Do toho plechu, protože to cinkne, to jsou strašně lehký kuličky," vysvětloval svoje počínání mladík.

 

 

Podle strážníků stříleli i na chodce. Naštěstí ho nezranili. Zbraně se pak chtěli zbavit a snažili se ji odhodit pod zaparkované auto. Jeden z nich se hlídce přiznal, že před střelbou kouřil marihuanu, druhému naměřili asi půl promile alkoholu.

 

Případ si od strážníků převzala státní policie, trojice mladíků je podezřelá z výtržnictví.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
Ondřej Požár TN.cz