Nová dimenze nevkusu

Třpytivá psí varlata: Majitelé psů volí bizarní estetickou úpravu

Smutný pes
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:
pes

Znepokojivý trend se začal objevovat mezi některými majiteli psů. Zřejmě jim přijde, že šourek jejich čtyřnohých svěřenců není ve své přirozené podobě příliš reprezentativní. Proto jej neváhají ozdobit různobarevnými třpytkami, a co hůře, o výsledný výtvor se podělí na sociálních sítích.

Jakoby jim mezi nohami visela vánoční baňka nebo disko koule. Intimní partie některých psů se změnily v blyštivý estetický šok. Na některých facebookových profilech ze Spojených států se začaly objevovat diskuze a snímky zaměřené na toto “vylepšení“.

 

 

 


Uživatelé sociálních sítí se dělí do tří skupin – “okrasný“ trend buď podporují, další jej považují za neškodný vtip, třetí skupina ovšem považuje celý výmysl za velmi nevhodný. “Je mi těch psů líto. Lidé zvířatům udělají cokoliv a považují to za zábavu. Je to špatné,“ napsala do diskuze na facebooku Linda Kentová.

 


Pro úpravu oblasti psího genitálu je prý nejvhodnější kukuřičný sirup jako lepidlo a jedlé třpytky. Psi si totiž toto místo rádi olizují a i přes zjevnou nevkusnost je jejich majitelé mají rádi a nepřejí jim žádnou úhonu. O trend se zajímají i další uživatelé, někteří žádají o radu, jak zajistit třpytivý rozkrok svých domácích mazlíčků.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

rod TN.cz