Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

skándální video

Trump sklízí tvrdou kritiku! Na záznamu oplzle urážel ženy

Republikánský kandidát na prezidenta Spojených států Donald Trump se těsně před důležitou televizní debatou dostal do velice nepříjemné situace. List Washington post zveřejnil video z roku 2005, na kterém se Trump vulgárně vyjadřuje na adresu žen. Prezidentský kandidát se za svůj výrok omluvil, jeho sokyně se do něj ale tvrdě opřela.

Na zveřejněné nahrávce se uchazeč o Bílý dům chlubil tím, že díky slávě a bohatství dostane do postele každou. Donald Trump je svými výroky proslulý, měsíc před volbami by mu to už ale mohlo pořádně uškodit.

 

Na začátku záznamu rozebírá Donald Trump, jak se snažil dostat do postele vdanou ženu. Jeho sexistické komentáře dále vrcholí až do chvíle, kdy nekomentuje jen ženské přednosti, ale také to, jak je snadné využít toho, když je člověk slavný.

 

"Je to jako magnet, prostě je začnu líbat. Ani nečekám," nechává se na nahrávce slyšet republikánský kandidát a po chvíli dodává: "Když jste hvězda, nechají vás to dělat. Můžete dělat cokoliv, osahávat je na přirození. Můžete dělat, co chcete."

 

 

Příležitosti se okamžitě chopila demokratická kandidátka Hillary Clintonová a do svého soka se na sociálních sítích pořádně opřela: "Je to odporné. Nemůžeme dopustit, aby se tento muž stal prezidentem."

  

 

Donald Trump se za svůj výrok později omluvil. "Každý, kdo mě zná, ví, že tato slova neodráží to, kým jsem. Řekl jsem to. Mýlil jsem se. A omlouvám se," zveřejnil portál CNN Trumpovu omluvu. Republikánský kandidát ale okamžitě otočil a zaútočil na svou sokyni.

 

 

"Bill Clinton skutečně ženy zneužíval a Hillary šikanovala, zostuzovala, zastrašovala a útočila na jeho oběti," vrátil Trump okamžitě úder. O obou skandálech se určitě bude mluvit na kritické televizní debatě, která se bude konat už v neděli.
 

klma TN.cz