konspirační teorie

Doprovodila Trumpa zase falešná Melania? Američané mají jasno!

Donald Trump a Melanie Trump
Zdroj: Profimedia
Téma:

Po téměř půl roce zaplavily internet opět spekulace o tom, že se po boku amerického prezidenta Donalda Trumpa objevila dvojnice jeho manželky Melanie. Podle lidí na sociálních sítích měla žena jiné tváře, vlasy a také držela Trumpa za ruku, což pro první dámu není typické.

Prezident Trump minulý týden navštívil americkou Alabamu, aby uctil památku obětem, které zahynuly během dvou tornád. Ta udeřila v neděli 3. března. Zemřelo dvacet tři lidí včetně dětí. Do Alabamy ho doprovodila i jeho manželka Melania Trumpová.

 

Podle lidí na sociálních sítích to však byla její dvojnice. Důkazem má být fotografie, kde stojí Trump se svou ženou u hrobů obětí. Žena, která stojí vedle prezidenta, má prý jiné tváře, vlasy, postavu a především drží Trumpa za ruce.

 

Ostatní také tvrdí, že Melainina řeč těla byla úplně jiná než normálně. Působila více uvolněně i její chůze byla odlišná, informuje deník Mirror.

 

Na této fotce má být falešná Melania

 

Už dříve se objevily spekulace, že má americká první dáma dvojnici. Lidem se totiž nezdály fotografie a videa z proslovu prezidenta z loňského října k novinářům před odletem na výcvikovou základnu tajných služeb v Marylandu.

 

V jejich podezření je také měla utvrdit věta, kdy prezident řekl: "Má žena Melania, kterou mám právě teď vedle sebe..." Lidé se domnívali, že vedle Trumpa nestála jeho žena, ale dvojnice. Falešná Melania se měla maskovat slunečními brýlemi a měla jiný tvar nosu.

 

 

Tehdy mluvčí první dámy Stephanie Grishamová spekulace vyvrátila. "Opět jsme pohlceni naprosto absurdním nepříběhem, místo toho, abychom se bavili o práci, kterou první dáma vykonává pro naše děti," citoval Grishamovou portál USA Today.

 

Připomeňte si video premiéra Andreje Babiše a jeho ženy Moniky z návštěvy Bílého domu:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dokonalá dvojnice Angeliny Jolie! Lepší než originál?
Neuvěřitelná podoba! Tahle holka ze sebe vykouzlí dvojnici libovolné hvězdy

reg TN.cz