VIDEO 18+ Hrozí jim vězení

Turisté si to rozdávali na pláži za bílého dne! Lidé je museli rozehnat

Páreček turistů v Thajsku nemohl vydržet na hotel a rozdal si to přímo na pláži! Kdyby se sexu věnovali v noci, možná by si jich nikdo nevšiml, oni ale dostali chuť v osm ráno. Teď je hledá policie, hrozí jim mastná pokuta i vězení.

Thajská policie zahájila rozsáhlé pátrání po dvojici milenců, kteří měli sex přímo na pláži v oblíbeném resortu Pattaya. Jejich identitu zatím neznají, podle videa, které zachycuje jejich chvilky rozkoše a objevilo se na internetu, mají ale zřejmě "západní původ".

 

Pár turistů zřejmě dostal chuť na sex po propité noci. Bylo osm hodin ráno, když byli mnozí svědky toho, jak mladý muž skotačil na ženě, ležící na široké trubce. Podle portálu metro.co.uk se oddávali vášni alespoň tři minuty, než na ně lidé začali křičet.

 

Ačkoliv se to může zdát úsměvné, turistům teď za jejich počínání hrozí tvrdý trest. "Stalo se na veřejném místě, kam mnoho lidí chodí relaxovat. Nevíme, kde tito turisté jsou, ale strážníci po nich pátrají, aby byla zachována reputace oblasti," uvedl šéf policie Apichai Krobpetch.

 

 

Policisté teď kromě zmíněného videa prohlížejí také záběry z bezpečnostních kamer. Snaží se zjistit, kam vedly stopy dvojice po útěku z pláže. Za obnažování a pohoršování jim hrozí pokuta 5000 bahtů (přes 3000 korun), ale také pobyt za mřížemi.

 

"Policie událost stále vyšetřuje a bude pachatele stíhat. Resortu to nedělá dobré jméno. Vyslechli jsme mnoho svědků a pátráme po zúčastněných. Mít sex na veřejnosti je trestný čin, budou potrestáni," prohlásil Krobpetch.

Související témata:
TN.cz