Poslední píseň

Tušil, že se blíží konec? "Můj čas se krátí!" zpíval Hlavatý před smrtí

Robert Hlavatý
Zdroj: Instagram, Instagram/Robert Hlavatý
Poslední píseň

Herec a zpěvák Robert Hlavatý, který zemřel v pondělí ve věku pouhých 50 let, zveřejnil dva týdny před smrtí na svých stránkách text poslední písně, který je plný pesimismu. "Teď už je to všechno jedno, protože se můj čas krátí na týhle trati," zpívá Hlavatý.

Poslední píseň Roberta Hlavatého se jmenuje Jenom jednou. Zesnulý zpěvák ji na svém webu zveřejnil 4. března. Hlavatý v minulosti porazil rakovinu. Podle deníku Blesk se ale nemoc vrátila. Zemřel v úterý ve věku 50 let.

 

"Teď už je to všechno jedno, protože se můj čas krátí na tyhle trati," zpívá ve své poslední písni Hlavatý. I další sloka je plná deprese. "Teď už můžu klidně zahoukat v poslední zatáčce. A nebude mi líto, že se nezdržím. Chtělo by se říct, že se ještě rozkoukám, ale není to tak snadný, když už máš lístek koupený," zpívá Hlavatý.

 

Depresivní písně si všimli i fanoušci. "Co je tohle za text? Zas černý humor?" ptala se jedna fanynka, Hlavatý ji ujistil, že je to text ze života. "Ne však tvého nynějšího, že ne?" ptala se fanynka minulý týden. Zpěvák jí už neodpověděl.

 

 

Už od počátku roku musel Hlavatý rušit koncerty. Na facebooku to sváděl na chřipku. Teď ale fanoušci vědí, že za tím zřejmě byla mnohem vážnější nemoc.

 

Hlavatý od svých 41 let bojoval s rakovinou. "Udělala se mi taková boule na krku. Šel jsem na ORL, tam mi řekli, že to není dobrý. Následovaly chemoterapie," vzpomínal Hlavatý v roce 2014 v soutěži The Voice.

 

Vystoupení Roberta Hlavatého:

 

Hudební reality show sice nevyhrál, přesto se úspěšně prosadil v divadlech, kde vystupoval v řadě muzikálů, například v Jesus Christ Superstar, Miss Saigon či v Bídnících. Diváci jej mohli vidět také ve filmech Kvaska a Andělé všedního dne a v seriálu Ulice.

 

Celý text posledního písně Roberta Hlavatého:

Jenom jednou jsem tu chtěl být
Ale nakonec to nějak nevyšlo.
Jenom jednou jsem tě chtěl držet za ruku
Ale neměl jsem ty správný argumenty
Jenom jednou jsem chtěl ze tvých rtů pít
Ale nebyl jsem dost rychlej dobrej silnej

 

Teď už je to všechno jedno
Protože se můj čas krátí na tyhle trati
Ale alespoň jedna věc mě drží nad vodou
Že jsi tak úžasná a já ti mohl být nablízku
Třeba jen pár dní uviděl jsem věci který nikdy
nezevšední

 

Teď už můžu klidně zahoukat v poslední zatáčce
A nebude mi líto že se nezdržím
Chtělo by se říct že se ještě rozkoukám
Ale není to tak snadný když už máš lístek koupený
Z týhle zastavárny si totiž nikdo nic nevyzvedne
Abych se nemusel loučit na stokrát

 

Medailonek Roberta Hlavatého ze soutěže:

Související témata:
vbo TN.cz