narozeniny TV Nova

TV Nova oslavila 25 let velkolepě! Na večírek dorazili herci i politici

Téma:

Televize Nova oslavila 25 let své existence velkolepým večírkem. V pražském Obecním domě se sešly stovky lidí, jejichž tváře lidé znají z televizního vysílání. Ať už jde o herce, moderátory, zpěváky nebo politiky.

Večírek odstartoval úvodní show, která nabídla přítomným okénko do minulosti, připomněla důležité mezníky, ale také pobavila. A to třeba ukázkou, jak by mohly zprávy vypadat za pár dekád.

 

GALERIE: Oslava 25. narozenin televize Nova v Obecním domě

1
/
19
Zdroj: TV Nova
Oslava 25. narozenin televize Nova v Obecním domě - červený koberec - 20 ; Markéta Fialová a Inna Puhajková

 

Na večírek dorazil například bývalý český prezident Václav Klaus. "Já, kterej jsem starší člověk, tak jsem měl pocit, že to nebude pro mě a jsem pozitivně překvapen a líbilo se mi to," vyjádřil se.

 

Známé tváře pak úvodní blok zakončily společnou písní. Úvodní představení si všichni užili a dokonce v nich vyvolalo i nostalgické vzpomínky. "I pro mě jsou to narozeniny, protože 25 let mého života je spojené s Novou a já jsem přesně před 25 lety poprvé vystoupil na obrazovkách a nenapadlo by mě ani ve snu, že za 25 let tady vystoupím a pořad budu součástí," řekl moderátor Rey Koranteng.

 

GALERIE: Oslava 25. narozenin televize Nova v Obecním domě

1
/
15
Zdroj: TV Nova
Oslava 25. narozenin televize Nova v Obecním domě - červený koberec - 1

 

 

Pak už následovala volná zábava. "Přijde mi hezký, že se s kolegy potkám i mimo práci," uvedla moderátorka Kristina Kloubková. "Samozřejmě přeju TV Nova dalších 25 let," popřál televizi herec a dabér Jan Maxián.
 

Simona Šimková, sei TN.cz