NOVÝ SERIÁL

TV Nova připravuje nový seriál. Má spojitost s oblíbenými Specialisty

Peter Magát
Zdroj: TV Nova
Peter Magát
Lukáš Richtár
Lukáš Richtár
Aktualizováno 12:32
5.12. 2020 11:16
Téma:

Televize Nova připravuje nový seriál, který má na starost režisér Peter Magát. Seriál se bude odehrávat v nevšedním prostředí a hlavními hrdiny budou ženy! Pro Magáta to není poprvé, co spolupracuje s TV Nova. Režie se už dřív ujal také v seriálu Specialisté.

V těchto dnech právě probíhá natáčení nového seriálu, který se bude odehrávat v opravdu nevšedním prostředí. Těšit se můžete na hvězdné obsazení. Hlavními hrdiny, nebo chcete hrdinky, budou ženy.

 

"Myslím si, že jde o seriál, který je v mnoha směrech výjimečný. Co můžu prozradit a je pro mě fascinující je to, že hlavními hrdiny budou silné ženy, které spojuje velké přátelství." naznačil detaily připravovaného seriálu režisér Peter Magát.

 

Kdo budou hlavní hrdinky? Jaké budou jejich příběhy? Reportáž o novém seriálu najdete zde.

 

Na place vládne velmi uvolněná atmosféra. Pro Magáta je to dokonce jedno z nejlepších prostředí, ve kterých pracoval. "Štáb i herecké obsazení je úžasné a důležité je také, že se navzájem inspirujeme a doplňujeme." řekl Magát.

 

 

Režisér také naznačil, v čem se skrývá kouzlo seriálu. "Lidé dokážou být silní, když spolupracují a když se podporují, tak to dokážou dotáhnout do konce i v těch nejtěžších situacích." prozradil Magát. Kdy se seriál objeví ve vysílání TV Nova ještě není zřejmé. O dalších novinkách vás budeme informovat.

Související témata:
TN.cz