KDO VYHRÁL?

Tvář má za sebou jubilejní 40. díl! VÝSLEDKY A SESTŘIH

V sobotu večer se již tradičně na obrazovky TV Nova dostal další síl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. A nebyl to jen obyčejný další díl, ale jubilejní čtyřicátý! Čtvrtá řada navíc dospěla do své poloviny! A kdo se radoval z triumfu tentokrát?

Jubilejní čtyřicátý díl ozdobila svou přítomností hvězda TV Nova Lucie Borhyová, která si vyzkoušela místo porotkyně a všichni přítomní pánové, včetně moderátora Ondřeje Sokola z ní samozřejmě byli paf! Na závěr večera pak speciální vystoupení předvedl porotce Aleš Háma, kterému sekundoval soutěžící Jan Kopečný. A bylo se na co dívat!

 

 

Soutěžní vystoupení odstartovala Aneta Krejčíková, která předvedla Lady Gaga a její píseň „Born This Way.“ Následoval fantastický Tomáš Matonoha v růžovém kostýmu s písní „One Way Ticket“ od Eruption. Jan Kopečný si střihl hit „Welcome to the Black Parade“ od kapely My Chemical Romance. „Handclap“ od Fitz and the Tantrums zazpíval Dalibor Gondík. Dokonalé proměnu v Charlieho Chaplina si vyzkoušela Berenika Kohoutová a s knírkem pod nosem zazpívala „Non-sense Song“. Jan Maxián si vylosoval R. Kellyho a zazářil s písní „I Believe Can Fly“. Hit letošního léta „Despacito“ od Luise Fonsi a Daddy Yankee zazpívali Jitka Boho a Adam Kraus. To Leona Machálková se převtělila do Queen Latifah a předvedla její „When You´re Good to Mama“.

 

 

A kdo se dostal na pomyslné stupně vítězů? Bronzovou příčku brala Leona Machálková se ziskem 23 bodů, druhou příčku obsadil Jan Kopečný s 32 body a s velkým náskokem se z celkového triumfu radoval Jan Maxián se 47 body. Pro Honzu to bylo první vítězství v soutěži, k čemuž mu samozřejmě gratulujeme.

 

Kompletní výsledky 6. dílu
 

1. Jan Maxián – 47 bodů
2. Jan Kopečný – 32 bodů
3. Leona Machálková – 23 bodů
4. Tomáš Matonoha – 22 bodů
5. Aneta Krejčíková – 21 bodů
6. Dalibor Gondík – 18 bodů
7. Berenika Kohoutová – 13 bodů
8. Jitka Boho – 8 bodů

Související témata:
TN.cz