Tvoje tvář má známý hlas

Tvář se vrátila ve velkém stylu! Jak se vám líbil vítěz? SESTŘIH

Fanoušci show Tvoje tvář má známý hlas se konečně dočkali. Je tu pátá řada a hned první večer to byla pořádná jízda. Premiérové vítězství nakonec vybojoval Vojta Drahokoupil alias Adele. Kdo se nejvíc líbil vám?

Anketa

Jaké vystoupení z prvního dílu se vám líbilo nejvíc?

Hlasovalo 5499 lidí.
Nová sestava soutěžících, úžasné kostýmy a hlavně skvělé výkony. Naštěstí moderátor Ondřej Sokol i porota zůstaly bez obměn, a tak pátá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas odstartovala ve velkém stylu. Na úvodní vystoupení se vrátily dřívější soutěžící a pak už se mohlo začít "naostro".

 

Jako první z nových účinkujících vystoupil herec Robert Jašków, který se přeměnil v Tilla Lindemanna z německé kapely Rammstein. Píseň Feuer Frei byla v jeho podání pořádný nářez a Bob si vysloužil obdiv poroty i publika.

 

Po něm přišla na řadu zpěvačka Eva Burešová a s ní zpomalení - co se písničky, ale rozhodně ne emocí týče. Eva alias Madonna zapěla pecku z muzikálu Evita s názvem Don't Cry for Me Argentina. Ne všichni diváci se ale slzám ubránili.

 

GALERIE: 1. díl pořadu Tvoje tvář má známý hlas

1
/
53
Zdroj: TV Nova
Tvoje tvář má známý hlas - 1. díl - 7

 

Obdivuhodný výkon podala také nejnovější vítězka hudební soutěže SuperStar Tereza Mašková. Pověstné růžové vlasy skryla pod kšiltovku a proměnila se v rappera s přezdívkou 50 Cent. Song In Da Club rozhodně nebylo lehké "zarecitovat" v rytmu, Terka to ale zvládla na výbornou.

 

Herečka Michaela Badinková, kterou diváci TV Nova znají ze seriálu Ordinace v růžové zahradě II, se změnila k nepoznání. Jako Liza Minnelli roztančila celý sál, když zazpívala legendární New York, New York.

 

 

I herec Jan Révai to na pódiu pořádně rozjel. Ztvárnil rebela současné hudební scény Robbieho Williamse a při písni Rock DJ ukázal vyrýsované svaly. V doprovodu krásných dívek se svlékl až do trenýrek.

 

To herečka Jitka Schneiderová byla zahalená od hlavy k patě, i když to pro její "známou tvář" Lady Gaga není zrovna typické. Stejně neobvyklá je ale i písnička Million Reasons, při které se Jitka doprovázela na kytaru.

 

 

Lady Gaga před publikem vystřídal kultovní James Brown. Proměnil se v něj herec Patrik Děrgel, kterého by ale v přestrojení nepoznala ani vlastní maminka. Zazpíval It's a Man's Man's Man's World a někteří diváci si nemohli pomoct, aby nepobrukovali s ním.

 

To nejlepší, alespoň podle poroty, ale přišlo až na konec. Zpěvák Vojtěch Drahokoupil všem vypálil rybník, když bravurně zvládl proměnu v Adele a zazpíval jeden z jejích největších hitů Rolling in the Deep. Výhru věnoval Nadaci Terezy Maxové, která pomáhá opuštěným dětem.

 

I příště se můžete těšit na skvělá vystoupení! Show Tvoje tvář má známý hlas sledujte vždy v sobotu od 20:20 na Nově. Pokud jste nestihli poslední díl, najdete ho na NovaPlus. Všechny epizody budou ke zhlédnutí na VOYO.

 

 

Seznam všech vystoupení:

Robert Jašków – Rammstein: Feuer Frei

Eva Burešová – Madonna: Don't Cry for Me Argentina

Tereza Mašková – 50 Cent: In Da Club

Michaela Badinková – Liza Minnelli: New York, New York

Jan Révai – Robbie Williams: Rock DJ

Jitka Schneiderová – Lady Gaga: Million Reasons

Patrik Děrgel – James Brown: It's a Man's Man's Man's World

Vojtěch Drahokoupil – Adele: Rolling in the Deep

 

Celkové pořadí:

Vojtěch Drahokoupil - 37 bodů

Michaela Badinková - 34 bodů

Robert Jašków - 25 bodů

Eva Burešová - 24 bodů

Patrik Děrgel - 24 bodů

Jan Révai - 18 bodů

Jitka Schneiderová - 13 bodů

Tereza Mašková - 8 bodů

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SEZNAM PÍSNÍ: Ve druhém díle Tváře zazní Rihanna, Ben Cristovao i James Blunt! Co soutěžící zazpívají?

epa TN.cz