Skvělá zpráva

Tvoje tvář má známý hlas bude mít pokračování! Chystá se druhá řada

Tvoje tvář má známý hlas: Nej proměny čtvrtého dílu
Zdroj: TV Nova

Báječná zpráva pro všechny diváky. Nová show Tvoje tvář má známý hlas je tak úspěšná, že se TV Nova rozhodla vyjít vstříc divákům a natočí druhou řadu.

Televize Nova zahájila přípravy druhé řady populární zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci se tak dočkají pokračování nově uvedeného formátu, který každý týden láme rekordy sledovanosti.

 

Nová show televize Nova Tvoje tvář má známý hlas se po pěti odvysílaných epizodách stala fenoménem současné české televizní tvorby. Každou sobotu trhá zábavný pořad rekordy sledovanosti, sociálními sítěmi se šíří neuvěřitelné proměny soutěžících a diváci i česká média probírají do detailu každou epizodu. Na základě tohoto obrovského úspěchu se televize Nova rozhodla připravit druhou řadu pořadu.

 

"Úspěch pořadu Tvoje tvář má známý hlas je fenomenální. Celý tým, který stojí za touto show, odvádí obrovský kus práce a patří jim velké poděkování. Stejně tak patří poděkování divákům, kteří každou sobotu usedají k televizním obrazovkám a zázračné proměny si užívají společně s námi. Nyní jsme zahájili přípravy druhé řady a věřím, že na obrovský divácký úspěch navážeme,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.

 

Zatím nejsledovanější epizodou zábavné show Tvoje tvář má známý hlas se stal pátý díl odvysílaný v sobotu 23. dubna, který k televizním obrazovkám přilákal 54,84 % diváků u obrazovek v cílové skupině 15-54. V širší cílové skupině 4+ pak úspěšná show přitáhla skoro 2 miliony diváků.


O show Tvoje tvář má známý hlas

 

Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus se každý týden za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví, proměňují ve velké osobnosti světové i české populární hudby.

 

 

Výkony hvězdných soutěžících hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová a čtvrtým porotcem je v každé epizodě vždy jiná hostující osobnost. Show plnou humoru a dobré nálady provází herec Ondřej Sokol. Tvoje tvář má známý hlas je celosvětově úspěšná show známá pod názvem Your Face Sounds Familiar. Pořad uvedly s úspěchem desítky zemí po celém světě, nyní se k úspěšnému tažení připojila i Česká republika.

 

Další informace o pořadu najdete zde. Všechny díly jsou na portálu Nova Plus.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz