video dokonalé proměny

Tvoje tvář: Zabodovala víc Susan Boyle, nebo Jan Nedvěd? ANKETA

Susan Boyle a Jan Nedvěd
Zdroj: TV Nova

Včerejší díl nové soutěže Tvoje tvář má známý hlas byl opravdu napínavý! Na první příčku si totiž vůbec poprvé mohly dělat nárok hned dvě slavné osobnosti. Skvělá Susan Boyle v podání Ivy Pazderkové ale nakonec byla o něco silnější a svého konkurenta Rychlého Jana Nedvěda sesadila na druhé místo.

Anketa

Kdo byl nejlepší ve 4. díle show Tvoje tvář?

Hlasovalo 12162 lidí.
Ačkoli za odbornou porotu soutěže Tvoje tvář má známý hlas ovládl včerejší napínavé kolo Michael Jackson v podání Hanky Holišové, finální souboj o nejlepší vystoupení nakonec kvůli hlasům samotných zpěváků svedly jiné dvě slavné osobnosti - operní zpěvačka a český písničkář.

 

Susan Boyle se přesně, jak má ve zvyku, stala jedním z největších překvapení večera a všem porotcům naprosto vytřela zrak. Operní zpěvačka v podání Ivy Pazderkové ohromila nejen svým nádherným "panenským" hlasem, ale i vizáží, kterou si vzali na starost ti nejlepší maskéři.

 

 

Na paty celosvětově známé Susan Boyle ale pořádně šlapal český písničkář Jan Nedvěd, který porotce nešetřil a zahrál na citlivou strunu. S písní Zvony zvoní jen chvíli všechny naprosto odboural, ačkoli občas zapomněl text. To se ale vzhledem k jeho více než 40leté kariéře coby zpěváka může lehce stát. Vystoupení nemělo chybu!

 

 

Nestihli jste sobotní díl? Nevadí! Podívejte se na celý záznam zde.

 

Není proto divu, že výsledky včerejšího kola byly do poslední chvíle nejasné. Vůbec poprvé se stalo, že by se dva zpěváci dostali k výhernímu místu se stejným počtem bodů. Normálně by se tento problém řešil body poroty, i ta ale oba soutěžící v předchozím hlasování ohodnotila v celkovém součtu stejně.

 

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas - 4. díl

1
/
33
Zdroj: TV Nova
Tvoje tvář má známý hlas - 4. díl - 28

 

Rozlousknout tento problém tak musel předseda porotců Jakub Kohák, který břímě rozhodnutí nechal na hlavním hostovi večera - na slovenské moderátorce Adéle Banášové. Souhlasíte s jejím výběrem Susan Boyle? Hlasujte!

 

 

Kromě Susan Boyle a Honzy Nedvěda navštívili pořad Tvoje Tvář má známý hlas: Steven Tyler z Aerosmith (David Kraus), Adam Levine z Maroon 5 (Adam Mišík), Jim Carrey (Anna Fialová), George Michael (Petr Vondráček), Cher (Ivana Chýlková) nebo Michael Jackson (Hana Holišová).


Další díl oblíbené soutěže Tvoje tvář má známý hlas odstartuje opět v sobotu ve 20:20 na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

RYCHLÝ VERSUS NEDVĚD: Vidíte mezi nimi na těchto snímcích rozdíl?

ŠOKUJÍCÍ SNÍMKY Z MASKÉRNY: Neuvěříte, co musela podstoupit Iva Pazderková pro vzhled Susan Boyle!

Hvězda internetu: Blogerka se jen s líčidly změní v jakoukoli celebritu

Pozor na totální trapasy v líčení: Tohle muži nesnášejí!
Škola líčení:Tipy, jak jednoduše zmenšit nos
Co dokáže make-up? GALERIE 30 neuvěřitelných PROMĚN

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

lud TN.cz