výměna manželek

Tvoje žena je špína, zuří Marie. Kvůli chlupům bude chtít vraždit

Ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí excentrická Marie s nemluvným partnerem a domácností plnou kočičích chlupů a jestli se dokáže Lucka začlenit do rodiny se třemi dětmi a dvěma psy.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Tábora, kterou tvoří Marie (33), Jirka (38), Sharlotte (10) a dvojčata Samuel (6) a Vanessa (6). Na druhé straně se seznámíme s Luckou (32), Pavlem (33) a Williamem (3), kteří žijí ve Veselí nad Lužnicí.

 

Partneři z Tábora jsou spolu už řadu let, za tu dobu se několikrát rozešli, aby pak zjistili, že jim je společně dobře. Do Výměny manželek šli kvůli tomu, že chtějí ukázat lidem, že žijí zcela normální život, i když jejich vzhled tomu neodpovídá.

 

GALERIE: Výměna manželek: Potetovaná Marie šílí z nepořádku!

1
/
22
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Potetovaná Marie šílí z nepořádku! - 1

 

Druhý pár se seznámil na internetové seznamce. Pavel do vztahu přinesl dluhy. Lucii vyčítá, že tráví až moc času u počítače a nestará se o pořádek. Náhradní manželka Marie bude z její zanedbané domácnosti v šoku. Malý William je alergik, který by měl žít v čistém prostředí. Byt je ale plný chlupů, na zemi se válí hromada smetí a v koupelně je špinavá vana.

 

 

Podaří se Marie dát tuto domácnost do pořádku? Sledujte Výměnu manželek ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz