Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

jak žijí dnes

Tvrdé nařčení po Výměně: Míla se vyspala s partnery svých dcer!

Výměna manželek - Alena a Míla
Zdroj: TN.cz
Jak žijí rodiny dnes?

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Míla se musela vypořádat s nemluvným manželem a tchyní, Alena zase s domácností, kde pořádek nebyl na prvním místě. Jak žijí rodiny dnes?

Ve středeční premiérové Výměně manželek se představila rodina z Krásné Lípy, kterou tvoří Alena (43), Daniel (42), dcera Eliška (6), syn Jiřík (3) a matka Aleny Libuška (61). Na druhé straně jste se seznámili s Mílou (45), Radkem (39), dcerami Monikou (25) a Simonou (16) a synem Dušanem (22), kteří žijí v Bolehošti u Opočna.

 

Jak se změnil život v rodině Aleny a Daniela několik měsíců po natáčení? "Život po Výměně se změnil tak na měsíc a půl. Manžel začal sekat latinu. Teď ale zase zajel do starých kolejí a došlo to tak daleko, že jsme měli podanou žádost o rozvod a jsme rozvedení. Uvažuju o tom, že půjdeme úplně od sebe, protože manžel nemá snahu se zlepšit," popsala bez okolků Alena s tím, že se nestaral ani o děti, ani o ni.

 

Dnes se prý Daniel k dětem chová o něco lépe, Jiříka ale občas stejně plácne. "On je hned strašně vzteklý a pořád lže. Něco řekne a za pět minut vám to popře do očí. Ani spolu nespíme v jedné posteli. Myslím si, že spolu nezůstaneme," dodala Alena.

 

"Já se snažím, nevím, proč mi to nejde," posteskl si Dan. Alena poslala manžela i k psychologovi, bránil se. "Musí pro to něco udělat, aby si rodinu udržel," tlačila na něj.

 

 

Rodina hodně trpí kvůli dluhům, které Daniel ještě za svobodna nasekal. "Jsme na tom tak finančně špatně, že bych do Výměny klidně šla znovu. Potřebuju peníze i pro děti," vysvětlila Alena. Dluhy má rodina pořád a jsou nyní ještě o něco větší, přišla jim další exekuce na sto tisíc korun.

 

A jak Alena vzpomíná na pobyt v druhé rodině? "Mně se v druhé rodině vůbec nelíbilo. Radek před kamerou říkal úplně něco jiného než bez kamery. Změnila bych u nich úplně všechno - i děti, jak jsou vychované. Ony se smály postiženým lidem a měly z toho legraci. Přitom samy jsou zrakově postižené," řekla. Podle Daniela se přetvařovala i Miluše. "Vůbec jsem nevěděl, jaká ve skutečnosti byla."

 

Aleně vadilo, že po sobě Miluše nechala u nich doma nepořádek. "Hrabala se v mých věcech. I u nich mi ta dcera prohrabala kufr, když jsem přijela. Bylo to hrozný. Tam se krade, podvádí. Ona si u nás hrála na strašnou chudinku," vzpomínala. O Míle si Alena myslí, že je velká lhářka: "Tvrdila, že moje maminka mým dětem platí všechno oblečení a že jí ve školce řekli, že mám zanedbané děti. To se ale nezakládá na pravdě."

 

GALERIE: Výměna manželek – tchyně se hádá kvůli penězům

1
/
10
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Neskutečné útoky tchyně - 2

 

Náhradní manžel Radek se k ní prý navíc choval nevhodně. "Pořád mi chtěl něco kupovat, ať to stálo, co to stálo. Řekla jsem mu, že jestli na mě šáhne, tak mu urazím ruku," svěřila se Alena. Radek jí prý svěřil i některé soukromé věci. "Řekl mi, že spolu spí jen jednou ročně. Možná i proto mi tolik nadbíhal. Tvrdil, že se po Výměně okamžitě rozejdou, že s ní nebude. Ona mu prý nechala i děti na krku a šla za jiným pánem." A pikantností bylo ještě víc. "Ta pětadvacetiletá Monika si domů přivedla kluka a maminka se s ním vyspala. Nevlastní dcera si přivedla kluka a maminka se s ním taky vyspala." 

 

Alena byla i svědkem toho, jak druhá rodina ukradla telefon. "Já jsem se bála, že jestli je chytnou, vezmou mě s nimi. On vzal mobil z krabice s cenou 3000 korun a dal ho do krabice, kde bylo 800. Kradou prý i zeleninu, kterou potom prodávají na trhu," popsala žena. 

 

 

S druhou rodinou byli v kontaktu jen těsně po Výměně. "On mi několikrát psal, jestli už nám přišly peníze. Tak jsem mu napsala, ať mě neotravuje, já s nimi v kontaktu být nechci. Už nikdy je nechci vidět," řekla Alena rázně.

 

Ani u Aleny doma se to ale neobešlo bez konfliktů. Miluše Daniela nařkla ze sexuálního obtěžování, prý se na ni lepil. "Já jsem Alence odjakživa věrný,"popřel vinu muž.

 

Připomeňte si hádku Daniela s tchyní:

 

Současná situace v rodině se podepsala i na Alenině zdraví. "Jsem na prášcích, které už nemůžu vysadit, jinak bych zkolabovala. Pomáhají mi zvládat stresové situace. A protože mám oslabenou imunitu, jsem pořád nemocná. Mě porazilo to, že Dan okradl moji rodinu," zakončila Alena.

 

Jak to ve skutečnosti bylo s Jiříkovými podlitinami? Co dalšího Miluše u Aleny ukradla? A jak na natáčení vzpomíná tchyně Libuška? Sledujte web Výměny manželek! Nestihli jste pořad v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus nebo VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Promluvila po více než dvou letech. Špindíra Věra prozradila, jak nyní její život vypadá

A TO SE VYPLATÍ! Zúčastněte se natáčení a získejte 100 tisíc! Do Výměny manželek se hlaste ZDE

mom TN.cz