Zotavování

Týden od ošklivého pádu Patrasové: Dáda prozradila, jak na tom je!

Dáda Patrasová
Zdroj: Profimedia
Dáda Patrasová
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
22.7. 2021 11:28
Téma:

Dagmar Patrasová má za sebou ošklivý úraz. Minulou středu při vytírání podlahy upadla a hlavou narazila na roh stolu. Sanitkou musela do nemonice, kde jí ránu sešili. Teď už je všechno v pořádku, prozradila TN.cz královna dětských srdcí. Vyndali jí i stehy.

Patrasová už nemá po pádu z minulé středy žádné potíže. Poraněnou hlavu jí museli šít v nemocnici, stehy už ale herečce a zpěvačce vyndali.

 

"Já jsem už naprosto v pořádku. Stehy už v hlavě žádné nemám," řekla TN.cz královna dětských srdcí s tím, že okolnosti zotavování po nepříjemném zranění si chce raději nechat pro sebe.

 

Pro Dádu, která byla po ráně hlavou o stůl a upadnutí na zem v šoku, musela přijet záchranka. "Ve středu kolem 17. hodiny jsme vyjížděli do Vlašimské ulice. Záchranářská posádka ošetřila pětašedesátiletou ženu s poraněním obličeje a odvezla ji do vinohradské nemocnice na oddělení chirurgie. Byla při vědomí,“ uvedla mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

 

 

Patrasová řekla Blesku, že se jí úraz stal při vytírání podlahy v kuchyni. "Ze sportovní gymnastiky mám zničenou páteř, takže jsem to nedokázala vybalancovat. Komu se tohle nestalo? Hlavou jsem smejkla o roh stolu a spadla na zem. Byla jsem z toho v šoku… Naštěstí doma byla Anička, která zavolala záchranku," popsala nepříjemnou událost.

 

Dáda promluvila o vztahu s Felixem Slováčkem. Její manžel prý chodí domů každý den:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz