ženská prsa

Jaké typy ženských ňader existují? Zmapovali jsme všechny!

Typy prsou
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Téma:

Říká se, že na velikosti záleží! Ale v případě ženských vnad sehrává mnohem důležitější roli samotný tvar, než velikost. S jakými typy ženských prsou se tedy můžeme setkat? Tohle jsou ty nejtradičnější.

Kulatá prsa

Pokud jste ženou s kulatými, máte veliké štěstí. Hodí se totiž do všech typů podprsenek. Je to jen na vás jaký typ se vám samotným bude na těle líbit nejvíce. Ale obvykle je nejlepší variantou vsadit na nepolstrovaný typ ve stylu "příroda zařídila sama." Vy si to můžete dovolit!

 

 

Východ-západ

Tato prsa jdou směrem od těla, typ je poměrně problematický, ale nevěšte hlavu - všechno má řešení! V tomto případě vše zachrání polstrovaná podprsenka, která je přitáhne zpět do středu.

 

 

"Bokovky"

To znamená, že vaše prsa  jsou posazena spíš na stranách hrudi, s velkou mezerou mezi nimi. Co potřebujete, je měkký košíček s vycpávkou na boku, která vám prsa dostane dopředu.

 

 

Slza

Prsy ve tvaru slz jsou specifické svým nerovnoměrně rozloženým těžištěm. Taková prsa mají většinu své váhy ve spodní části. Zkuste je zvednout! Pomuže Vám vypolstrovaná balkonová podprsenka, která vám dodá i krásný zaoblený tvar.

 

 

 "Akorát do dlaně"

Tento typ poprsí spadá mezi ta menší. Tudíž na ně potřebujeme upozornit a zvýraznit je. Tedy jednoznačně volíme podprsenku vycpanou. Na léto zkuste třeba populární "bralet". Na menším poprsí vypadá kouzelně.

 

 

 

 

Asymetrická

Najít vhodnou podprsenku na tento typ prsou je hotový oříšek. Musíme mít na paměti, že se od asymetrie snažíme odvést pozornost a minimalizovat rozdíl. Podprsenku tedy vždy přizpůsobujeme většímu ňadru. Druhý popruh upravíme dle potřeby. Dostupné jsou i samostatné silikonové vycpávky.

 

 

Tvar zvonu

Tento typ prsou je velice podobný "Slze", takže se doporučuje styl balkonové podprsenky.  Na každodenní nošení zkuste něco nepříliš zdobného, s jednoduchými liniemi, bez krajek, zvolenou tak, aby byla pod oblečením co nejdiskirétnější a pohodlně se vám nosila.

 

 

Už jste se seznámila se svým poprsím? Jakoukoliv máte nyní kategorii, je třeba mít na paměti, že se věkem a životním stylem mění. Starat se o prsa a naučit se nosit tu správnou podprsenku je klíčem k úspěchu. Existuje mnoho specializovaných prodejen, kde vám vyškolený personál poradí, jaký typ přesně zvolit.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

INTIMNÍ FOTO: Hvězdě dali silikony, ani to jí nepomohlo. Podívejte, co se s ňadry stalo!

DIVNÝ EXPERIMENT: Chlapi si zkoušeli silikonová prsa! A výsledky byly šokující!

Související témata:
TN.cz