Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

jak se vede, malé lásky

U Andrey nastala velká změna: Povedlo se jim, o co usilovali roky

Malé lásky - Andrea
Zdroj: TV Nova
Andrea s Vivien

Andrea si prožila téměř dva totožné porody. Stejná porodnice, stejný pokoj a stejný průběh - jen rok a půl rozdíl. Její příběh jste mohli sledovat ve středečním díle Malých lásek. Jak se jí dnes daří?

Ačkoli Andrea doufala, že druhý porod by mohl proběhnout přirozeně, ani tentokrát se císařskému řezu nevyhnula. Jak ale sama přiznala, i díky manželovi Františkovi pro ni všechno bylo jednodušší.

 

"Bez něj bych nedala ani jeden porod, i když se personál snaží a jsou milí a hodní. I bolest je snesitelnější ve dvou, než když je tam člověk sám," myslí si Andrea.

 

Že jsou děti narozené jen rok a půl po sobě, má podle Andrey své výhody i nevýhody. "Ze začátku to bylo dobré, byl klídek. Když ale Vivien povyrostla, snažila se vyrovnat bráchovi a všechno opakovala. Mám dojem, že je i zrychlená ve vývoji. Začala i hodně brzo mluvit," popisuje Andrea.

 

 

Tatínek se teď do chodu domácnosti i péče o děti zapojuje daleko víc než dřív." Když se narodil malej, tak nebyl doma, pracoval v zahraničí a domů jezdil jen na víkendy. Syna jako miminka si moc neužil. Když se narodila malá, usilovali jsme o to, aby mohl být s námi doma. To se povedlo, chodí na směny a domů jezdí každý den," pochválila si Andrea.

 

Proč se Andrea do pořadu přihlásila? A plánují s manželem ještě další miminko? Podívejte se na celý díl pořadu Jak se vede, malé lásky? Středeční díl Malých lásek si můžete zdarma pustit na Nova Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

Podívejte se na ukázku ze středečních Malých lásek:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak se vede, Malé lásky? Andrein manžel udělal razantní rozhodnutí. Ovlivnilo celou rodinu
Jak se vede, Malé lásky? U Kureků došlo k zásadním změnám!

mom TN.cz