oslavy nového roku

U Babišů tatarák, u Havlíčků prázdné sklenky. Takhle slavily Silvestra známé tváře

Simona Šimková
Simona Šimková
1.1. 2021 20:53
Téma:

O poznání klidnější silvestr měli letos také politici a české celebrity. Předseda vlády Andrej Babiš konec roku oslavil u televize s tatarským biftekem. Vicepremiérovi Karlu Havlíčkovi zase došel šampus ještě před půlnocí. Někteří umělci se snažili vynahradit zrušená silvestrovská vystoupení, a tak řadu domácností rozezněly soukromé koncerty.

Obvykle zpěváci Marek Ztracený či Iva Pazderková řádí na jevišti, letos musel stačit obývák a televize. Zápasník Karlos Vémola se svou staronovou láskou ukončili rok pořádnou párty. A veselo bylo i doma u moderátorky Jasmíny Alagič a rapera Rytmuse.

 

Herec Aleš Háma vyrazil do Krušných hor a v přírodě strávil přelom roku i předseda ODS Petr Fiala. "Byl jsem se svou rodinou na chalupě na Českomoravské vrchovině. O půlnoci jsme si samozřejmě připili," prozradil.

 

Netradiční přípitek měl vicepremiér Karel Havlíček. "V sedm jsme si dali láhev sektu. Zapomněli jsme na to, že máme jedinou, takže o půlnoci jsme zjistili, že do šampusek si můžeme nalít maximálně pivo," popsal novoroční patálii. 

 

 

Zlatavý mok si na gauči vychutnával i poslanec Dominik Feri (TOP 09). Poslední hodiny loňského roku strávil před obrazovkou i premiér Andrej Babiš (ANO). "Dívali jsme se na televizi Nova na silvestrovský program. Měli jsme chlebíčky s bramborovým salátem, tatarák, klasika," svěřil se.

 

Známé osobnosti divákům TV Nova také poslali novoroční přání. "Přeji vám, abyste měli hodně síly to všechno zvládnout a zdraví," vzkazuje herečka Marika Šoposká. "Moc si přeju, aby byl rok 2021 minimálně zdravější, než byl tenhle," doplnila ji herečka Michaela Badinková.

 

"Já bych z celého srdce chtěla popřát, aby se ta země uzdravila, abychom se mohli objímat, líbat se, vidět si do tváře," přeje zpěvačka Lucie Bílá.

Kateřina Sejková TN.cz