Smrtelné nehody

Náraz do stromu nepřežili dva lidé, muž i dítě bojují o život!

Téma:

Neděle začala na českých silnicích tragicky. Třicetiletý řidič na Litoměřicku vyjel mimo silnici a narazil do stromu. Sám nehodu nepřežil, v autě navíc zůstal zaklíněný osmiletý chlapec. Do stromu narazil i řidič u Bakova nad Jizerou na Mladoboleslavsku. Jeho spolujezdkyně zemřela, muž skončil s vážným zraněním v nemocnici.

"Nehoda se stala krátce po sedmé hodině ranní na silnici mezi Brozany nad Ohří a Chotěšovem na Litoměřicku," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

 

Třicetiletý řidič nezvládl řízení a vyjel mimo silnici, kde narazil do stromu. "Utrpěl mnohočetná zranění, kterým na místě podlehl," doplnila Hyšplerová.

 

V autě zůstal zaklíněný mrtvý řidič, ale také osmiletý chlapec, který cestoval s ním. "Z auta byl vyproštěn hasiči a poté transportován do nemocnice," dodala mluvčí. Chlapec utrpěl vážná zranění.

 

 

Nehoda u Bakova nad Jizerou

K další smrtelné nehodě došlo v neděli dopoledne u Bakova nad Jizerou, i tam řidič narazil do stromu. Svědek popsal, že se zřejmě něčemu vyhýbal, strhl auto do protisměru a poté narazil do stromu, auto se přetočilo na střechu.

 

 

GALERIE: Tragická nehoda u Bakova nad Jizerou

1
/
3
Zdroj: zpravy@nova.cz/ Facebook.com
Nehoda u Bakova nad Jizerou - 1

 

Řidiče našli záchranáři mimo auto, ležel zkrvavený na silnici. "Havárii osobního auta nám nahlásili záchranáři krátce před jedenáctou hodinou. Ve voze jely dvě osoby - jedna na místě zemřela, druhá byla letecky transportována do nemocnice," popsala policejní mluvčí Jana Dětská.

 

Podle svědka, který kontaktoval TN.cz, zemřela spolujezdkyně. Tu měli záchranáři najít až po několika minutách, bezvládné tělo objevili v porostu u silnice. Další okolnosti nechtěla policie komentovat.

 

epa TN.cz