Vážná nehoda

Po srážce s kamionem skončila sanitka v poli, řidič se vážně zranil

Téma:

Ve středu dopoledne vyjížděli hasiči k nehodě kamionu a sanitky u Roudnice na Královéhradecku. Vážná zranění utrpěl řidič sanitky a musel být převezen do traumacentra. V sanitce v době srážky nebyli žádní cestující.

Vážnou dopravní nehodu u Roudnice v Královéhradeckém kraji řešili složky Integrovaného záchranného systému ve středu po 11. hodině.

 

"Dvě výjezdové skupiny záchranné služby z královéhradeckých stanovišť spolu s leteckou záchrannou službou dnes zasahovaly na silnici E 11 nedaleko Hradce Králové. Poblíž obce Roudnice došlo ke střetu sanitky zdravotnické dopravní služby s nákladním automobilem," uvedl mluvčí záchranářů Ivo Novák.

 

Sanitka po nehodě narazila do zábradlí silničního mostu a skončila v poli. Hasiči místo zajistili a provedli opatření proti vzniku požáru. 

 

 

Během nehody utrpěl zranění řidič sanitky. "Zasahující zdravotníci jej museli intenzivně léčit a napojit na přístrojové dýchání. Po poskytnutí potřebné péče a stabilizaci základních životních funkcí byl sedmačtyřicetiletý řidič ve vážném stavu převezen do královéhradeckého traumacentra," doplnil Novák.

 

GALERIE: Srážka nákladního auta a sanity

1
/
4
Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje
Srážka nákladního auta a sanity - 1

 

V sanitce naštěstí v době srážky nebyl žádný cestující. Po dobu záchranných prací byla silnice průjezdná kyvadlově. Příčinu nehody vyšetřuje policie.

reg TN.cz