tragédie na jihlavsku

U Třeště srazilo auto dva lidi, na místě zemřeli. Řidič měl přes dvě promile!

Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Aktualizováno 18.8. 2019 21:08
Téma:

V neděli v brzkých ranních hodinách se na Jihlavsku stalo velké neštěstí. Na silnici mezi Čenkovem a Třeští auto srazilo dva lidi - oba na místě zemřeli. Policisté opilému řidiči naměřili více než dvě promile.

K tragédii došlo před třetí hodinou ráno na silnici vedoucí mezi obcemi Čenkov a Třešť na Jihlavsku. Řidič volkswagenu, který jel ve směru od Čenkova, zde srazil dva lidi.

 

Na místo okamžitě vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému. I přes veškerou snahu záchranářů se ale sražené lidi nepodařilo zachránit. Při nehodě utrpěli tak vážná zranění, že na místě zemřeli.

  

Neštěstí navíc podtrhuje fakt, že řidič auta byl opilý. "Policisté provedli dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu přes dvě promile alkoholu," uvedla mluvčí policie Jana Kroutilová.

 

"Na místě tragické nehody provedli policisté ohledání a zadokumentování. Prověřování převzali jihlavští kriminalisté. Příčinu, okolnosti a přesný průběh dopravní nehody zjišťují," dodala Kroutilová.

 

 

U další smrtelné nehody zasahovali policisté, záchranáři a hasiči také v neděli odpoledne. Krátce po půl třetí se u obce Jíloviště podle policejního informačního portálu srazilo osobní auto s chodcem. Střet byl bohužel tragický.

 

Silnice číslo 4 byla kvůli zásahu složek Integrovaného záchranného systému zcela uzavřena.
 

 

 

TN.cz