tragická smrt

Ve Vyškově našli těla dvou mladých lidí! Zemřeli ve výtahové šachtě

Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Aktualizováno 21:13
18.8. 2019 11:28
Téma:

Nedělní den začal ve Vyškově velmi smutně - ve věžáku našli mrtvá těla dvou mladých lidí. Sousedé je objevili ve výtahové šachtě. Podle policie se zřejmě jednalo o společnou sebevraždu, okolnosti však teprve vyšetřuje.

V neděli dopoledne otřásla Vyškovem na jižní Moravě tragédie. Ve věžáku v Purkyňově ulici našli sousedé dvě mrtvá těla. Tuto informaci potvrdila i mluvčí policie Kamila Haraštová. "Opravdu jsme vyjížděli k dvěma mrtvým lidem. Po prvotním ohledání jsme neshledali cizí zavinění," řekla pro TN.cz mluvčí.

 

"Zřejmě to byla sebevražda, s jistotou to však tvrdit nemůžeme. Okolnosti jsou předmětem vyšetřování," dodala mluvčí s tím, že podrobnosti zatím policie sdělovat nebude. Potvrdila však, že se jednalo o dva mladé lidi. Podle informací televize Nova skočila dvojice do výtahové šachty z jedenáctého patra.

 

 

Smutná událost rezonuje i na facebooku mezi místními lidmi. "Strašná věc, ukončili tam život dva mladí lidé," napsal jeden z obyvatelů Vyškova.

 

Podle psychologů jsou společná úmrtí více mladých lidí velmi výjimečná. Důvodů může být několik. Například nešťastná láska, které stojí v cestě zdánlivě nepřekonatelná překážka. Dále pak psychické potíže.

TN.cz