Co se stalo?

Strach o zpěváka Bona Voxe! U2 museli koncert v Berlíně zrušit

Téma:

Slavná skupina U2 musela zrušit koncert v Berlíně. Frontman kapely Bono Vox přišel po třech odzpívaných písničkách o hlas. Následovala dlouhá přestávka a poté se U2 fanouškům omluvili s tím, že nemohou v koncertu pokračovat.

Zpěvák Bono Vox začal chraptět při písni Red Flag Day. "Myslím, že nemůžeme pokračovat. Nebylo by to vůči vám správné," uvedl pak podle BBC oblíbený frontman a následovala asi 40minutová přestávka. Poté divákům oznámili, že se koncert ruší.

 

"Bono byl ve skvělé formě a úžasně mu to zpívalo na zkoušce před show. Všichni jsme se těšili na naši druhou noc v Berlíně, ale po několika písních úplně přišel o hlas. Nevíme, co se stalo, už jsme kontaktovali lékaře," informovali U2 v oficiálním prohlášení.

 

 

Zpěvák se za zrušený koncert omluvil a slíbil, že kapela najde náhradní termín. Podle fanoušků Bono už na koncertě prohlásil, že jeho hlasu škodí kouř a další speciální efekty, které jejich vystoupení provází. Byl prý rozrušený, když pauzu oznamoval.

 

Koncert v Berlíně je součástí turné U2: THE eXPERIENCE + iNNOCENCE Tour 2018. Kapela vystoupila v německé metropoli už v pátek, kvůli zájmu pak přidala druhý koncert. Příští týden by měli U2 hrát v Kolíně nad Rýnem, poté v Hamburku.


Připomeňte si, jak se ve zpěváka U2 proměnil Dalibor Gondík:

Související témata:
epa TN.cz