Smrt na benzínce

Údajný vrah z pumpy je volný, šíří se mezi lidmi. Žalobce promluvil

Smrt na čerpací stanici u Nelahozevsi na Mělnicku - 4
Zdroj: AKTU.cz
Téma:

Už je to déle než půl roku, co při přepadení čerpací stanice v Nelahozevsi na Mělnicku zemřela prodavačka Jana Š. Případ ovšem budí emoce dál. Nyní se začala šířit mezi lidmi informace, že jeden z obviněných je na svobodě.

"Dobrý den, v okolí Kralupska kolují zvěsti, že obžalovaný z vraždy čerpadlářky David Š. je na svobodě. Mohli byste tuto informaci potvrdit?" napsal do redakce v pondělí pozdě večer čtenář.

 

Státního zástupce Tomáše Milce ovšem tato informace velmi překvapila. "Je to samozřejmě nesmysl. Oba dva podezřelí jsou stále ve vazbě, nedávno jsme žádali o její prodloužení," řekl TN.cz Milec.

 

Čerpadlářka Jana Š. zemřela v práci na začátku prosince. Dvojice lupičů, z nichž jeden střílel, si z místa odnesla tržbu a cigarety. Policisté dvojici podezřelých zadrželi v půlce ledna.

 


Soud je do vazební cely poslal ze všech tří zákonných důvodů - aby neovlivňovali svědky, neutekli nebo dál nepáchali trestnou činnost.

 

Střelci hrozí za vraždu i výjimečný trest, jeho kumpán si vyslechl obvinění z loupeže, za kterou může za mřížemi strávit až deset let.

 

Pusťte si lednovou reportáž:

 

pez TN.cz