VIDEO

UFO nad Blanskem? Žena natočila video jako důkaz. Viděli ho i další

Téma:
UFO

Že by návštěva z vesmíru? Žena z Blanenska se ve čtvrtek dívala na nebe, kde se objevil zvláštní úkaz. Tvrdí, že ho pozorovala přibližně hodinu.

Záběry pořídila a do redakce TN.cz poslala Světlana z Blanska. Podivného úkazu na obloze si všimla ve čtvrtek okolo 16:15 hod. Bohužel u sebe neměla kvalitní kameru, proto je záznam natočený pouze na mobilní telefon.

 

"Nad Blanskem pozorujeme neznámý létající objekt, jako hvězda to nevypadá. Pozorujeme ho asi hodinu a pořád tu je. Objevil se, když přestalo sněžit. Chvíli se hýbe, ale pak zas stojí. Nachází se z pravé strany od měsíce," tvrdí Světlana.

 

 

Objekt se jí zdá opravu podivný. "Září to jako měsíc a jsou vidět paprsky, které občas zmizí," dodala žena.

 

Po zveřejnění článku a videa na webu TN.cz se redakci ozvali další lidé, kteří objekt ve čtvrtek večer pozorovali. "Viděla jsem to kolem 7 hodiny večer. Říkala jsem si, že by hvězda, ale začalo to svítit víc a víc a pak to lítalo sem a tam, tak nevím," popsala Ana Abrahamová. Čtenář Jakub Fox zase píše, že úkaz pozoroval v Ústí nad Labem.

 

Většina ostatních diskutérů je ale k jevu skeptická. Co na natočené video říká odborník z Hvězdárny a planetária hl. města Prahy?


 

Podle odborníka není kvalita videa dostatečně vysoká, aby mohl objekt jednoznačně identifikovat, jedno vysvětlení však měl: "Včera kolem 17 hodiny poměrně intenzivně zářila na jihu planeta Venuše (viz obrázek)," vysvětlil TN.cz zástupce ředitele Hvězdárny a planetária hlavního města Prahy Jan Šifner.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Známý lovec UFO byl nalezen mrtvý! Před smrtí poslal své matce děsivý vzkaz

VIDEO: Satelitní záběry zachytily v okolí Měsíce létající talíře! Dle experta jsou mimozemšťané připraveni k boji

has TN.cz