útok v Turnově hrozí mu 10 let

Ujal se ženy v nouzi, žárlivec mu vyrazil dveře a bil ho tyčí do hlavy!

Napadení
Zdroj: mediafax / Thinkstock
Ilustrační foto
Téma:

Okresní soud v Semilech poslal do vazby muže, který měl minulý víkend vyhodit z bytu svou přítelkyni a pak napadnout muže, který se jí "ujal". Žárlivec mu vyrazil dveře bytu a začal ho tlouct tyčí do hlavy. O několik dní později muži vyhrožoval zabitím dcery.

O pořádný poprask se v jednom z panelových domů v Turnově minulou sobotu postaral 32letý muž. Ten se svou přítelkyní a o 13 let starším kamarádem popíjel doma alkohol, večírek ale skončil žárlivou scénou a muž svou přítelkyni z bytu vyhodil.

 

"Pětačtyřicetiletý muž se pak zavržené ženy 'ujal' a odvedl ji do svého bytu, který se nachází ve stejném domě. Když to její přítel zjistil, zatemnilo se mu před očima a došel si pro ni. To se ovšem neobešlo bez obrovského humbuku a hlasitých scén," sdělila mluvčí policie Ivana Baláková.

 

Rozzuřený muž bušil na dveře a kopal do nich. Nikdo mu ale neodpovídal, což ho přivádělo k šílenství. "Nakonec se mu podařilo dveře vykopnout, čímž majitele bytu převapil. Potom ho napadl tyčí, kterou mu způsobil poranění na hlavě. Přivolaní policisté ještě téhož večera násilníka zadrželi a vyslechli," dodala Baláková.

 

 

Muž byl později propuštěn, protože "důvody jeho omezení na svobodě pominuly". On ale z policejní služebny zamířil rovnou do bytu napadeného muže a začal mu vyhrožovat, že zabije jeho dceru.

 

"Přivolaným policistům s ním došla trpělivost. Poté, co ho obvinili ze zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a dále z přečinů porušování domovní svobody a nebezpečného vyhrožování, podali státnímu zástupci podnět na jeho vzetí do vyšetřovací vazby, se kterým se ztotožnil posléze i soudce Okresního soudu v Semilech a obviněného včera do vazební věznice poslal," dodala mluvší s tím, že muži nyní hrozí až deset let za mřížemi

lud TN.cz