SPOJENÉ STÁTY

Ukradený pohřebák s nebožtíkem ujížděl před policií, pak havaroval

Roman Dolejský
Roman Dolejský
Publikováno 27. 2. 2020
Téma:

Divokou honičkou skončila krádež pohřebního auta ve Spojených státech. I s naloženým nebožtíkem se řidič proplétal hustou dopravou, v zádech s policejními auty i vrtulníkem.

Černý Lincoln Navigator upravený jako vůz na poslední cestu ukradl ve středu v noci muž v americkém Los Angeles. Pohřebák stál před jedním z tamních kostelů. Muž auto ukradl v momentě, kdy zaměstnanec pohřebního ústavu vyložil jedno tělo a vezl jej do kostela, další tělo bylo ještě naložené. Informaci přinesla agentura AP.

 


Losangeleský úřad šerifa oslovil zloděje přes sociální média. "Ze všech špatných rozhodnutí, které jste kdy udělal, zvolte alespoň jednou správnou cestu. Vraťte zemřelou osobu a rakev," stojí v prohlášení.

 

 


Ve čtvrtek ráno se ohlásil svědek, který pohřebák zahlédl. Losangeleská policie i za pomoci vrtulníku začala s pronásledováním. Divoká policejní honička skončila havárií pohřebáku, při níž auto skončilo s rozmláceným předkem. Policie řidiče zadržela, zatím není jasné, jestli byl i tím, kdo auto ukradl.

TN.cz