nepochopitelné chování

Ukrajinec měl kousat a mlátit hosty! Po příjezdu policie usnul

opilec
Zdroj: Profimedia
Téma:

Na svou návštěvu Bowling – Kafe Baru v Boru u Tachova rozhodně několik hostů nezapomene. Před čtvrtou hodinou ranní je totiž začal obtěžovat cizinec, který je měl kousat, mlátit a podle některých svědků i líbat. Když na místo dorazila policie, muž usnul a musela pro něj přijet záchranka. Poté byl převezen na protialkoholní stanici.

"V pondělí mezi čtvrtou a půl pátou ráno cizinec ročník 1980 začal obtěžovat hosty, fyzicky je napadal, tahal za vlasy a kousal. Útočník poté hosty začal mlátit," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

 

Situaci v baru popsali pro web Krimi – Plzeň někteří hosté. "Začal si sedat k lidem ke stolům, všechny objímal a pokoušel se líbat. Ale opravdu líbat, ne jen tak, on fakt líbal i chlapy. Bylo to až nechutné," popsala webu obsluha podniku.

 

Podle lidí se jednalo o Ukrajince, který byl velmi opilý. "Ten Ukrajinec hostovi skočil na záda a byl přisátý jako klíště. Snažila jsem se ho odtrhnout, ale držel se pevně, strhnul toho hosta k zemi a ten si přitom rozrazil čelo o stůl. Pak mu ještě zahodil brýle. Vysloveně se choval divně, jak kdyby se mu ta krev líbila," řekla Krimi-Plzeň barmanka.

 

 

Ukrajinec se pak měl obléknout do dámské bundy a rozlévat pití okolo sebe. Měl se pokusit políbit i staršího muže. "Hosté se útokům cizince ubránili, zpacifikovali ho a zavolali hlídku policie," doplnila Jiroušková.

 

Když dorazili policisté na místo, zjistili, že je cizinec pod vlivem alkoholu. Poté také usnul. "Na místo byla přivolaná i záchranná služba, která ho odvezla do nemocnice. Poté byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici," dodala mluvčí. Policisté se případem dále zabývají.

reg TN.cz