jak to bude

Ulice jde do finále! Skončí Tereza s Davidem? Herci řekli, jak to bude!

Téma:

Dvanáctá sezóna seriálu Ulice vrcholí a všechny zajímá jediné - skončí David s Terezou, nebo zůstane se lstivou Alenou? Představitelé Terezy a Davida Patricie Solaříková a Matěj Ruml o tom povídali ve Snídani s Novou.

Napětí mezi Terezou a Davidem by se dalo krájet, ty dva to k sobě táhne a jsou si toho čím dál víc vědomi. Jenže David už skoro rok chodí s Alenou, která s ním plánuje budoucnost. Už brzy by ale všechno mohlo být jinak, na svatbě Oty a Hedviky se ti dva neudrží.

 

"Po asi třech měsících, co kolem sebe našlapujem, se to ve čtvrtek konečně prolomí," popsala osud Terezy a Davida v nejbližších dnech Patricie. Když totiž budou společně připravovat veselku Oty a Hedviky, chemie mezi nimi dosáhne vrcholu a políbí se.

 

Jenže jeden polibek vztah nedělá. "David v tom není úplně čistě, on má pořád Alenu. Takže to ještě chvilku potrvá," prozradil Matěj. "On je čestnej a hodnej. Není ten typ, co by si to rozehrál na dvou frontách," dodala Patricie.

 

 

David si v sobě bude muset všechny city utříbit. "Čeká ho velké rozhodování," přiznal herec. Na to, aby si vybral mezi dvěma ženami, bude mít celé léto.

 

Jednodušší by podle herců pro oba bylo, kdyby ke vzájemnému sblížení došlo v opilosti. Jenže polibek proběhne úplně za střízliva. "O to je to horší, nejsou polehčující okolnosti," myslí si představitelka Terezy.

 

Natáčení svatby si oba hodně užili, konečně totiž mohli opustit prostory ateliérů a točili venku. "Vždycky to je, jako když vypustí opičky z klece," popsala Patricie. Seriálová parta se jim totiž sešla bezvadná. Jediné, co jim na natáčení svatby vadilo, byla zima. Natáčelo se totiž v dubnu a oni měli předstírat konec června.

 

 

Jestli spolu skutečně David a Tereza skončí, se dozvíte po prázdninové pauze. A už teď vám můžeme slíbit, že to bude hodně napínavé. Poslední díl dvanácté sezóny Ulice si nenechte ujít v pátek v podvečer.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Láskyplná Patricie Solaříková září štěstím: Oznámila všem radostnou novinu!

ULICE KONČÍ a závěr 12. sezony boduje! Může za to Tereza s Davidem?

mom TN.cz