vyšetřování policie

"Umělec" se pustil do polských řidičů, za vulgaritu mu hrozí vězení!

Policie ČR - ilustrační - 4
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Martin Klícha
Martin Klícha
19.9. 2020 10:58
Téma:

Minulý víkend dosud neznámý muž neudržel emoce na uzdě a rozhodl se vyjádřit svůj názor na polské řidiče kamionu. Zvolil k tomu netradiční způsob, na silnici na Prostějovsku nastříkal sprejem ohromný vzkaz. Za vulgární vyjádření mu hrozí až jeden rok ve vězení.

Neznámý muž udeřil v zatím přesně nezjištěné době v noci z 12. na 13. září, veřejně vyjádřil svůj názor na řidiče kamionů z Polska. A ten není právě lichotivý.

 

"V Plumlově na komunikaci červeným sprejem napsal text "TIR PL" a doplnil ho geometrickými obrazci obecně užívanými ve velice vulgárním významu," popsal mluvčí policie František Kořínek.

 

Jednalo se o ohromný kosočtverec, který měl třináct metrů na šířku a dva metry na výšku. Neznámý muž způsobil škodu Správě silnic Olomouckého kraje, přesná výše bude teprve vyčíslena, případem se proto začala zabývat policie.

 

 

"Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu poškození cizí věci. Za ten pachateli v případě vypátrání a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok," doplnil Kořínek.

TN.cz