Nový Zéland

Těhotná Meghan pořádně riskuje! Harry ohromil její fotkou

Meghan a Harry - 1
Zdroj: Profimedia
Téma:

Fotografií těhotné vévodkyně Meghan je v médiích spoustu, tahle je ale přece jen v něčem výjimečná. Vyfotil ji totiž sám princ Harry na jejich cestě po Tichomoří. Meghan zároveň poslala obyvatelům Nového Zélandu milý vzkaz a nebála se ani projít po nestabilním visutém mostě.

Svou ženu zachytil v krásné přírodě, Meghan si na ní dokonce drží své těhotenské bříško. Nádherná fotografie vznikla ke konci výletu na Novém Zélandu, kde manželský pár strávil poslední dva týdny.

 

Fotku princ pořídil, když se s Meghan procházeli mezi 117 let starými stromy v novozélandském Redwoodu. Vévodkyně ze Sussexu tak bude mít na své těhotenství nádhernou a osobní vzpomínku.

 

 

"Děkujeme ti, Nový Zélande, za nejúžasnější týden naší cesty. Bylo to privilegium, procestovat celou Austrálii, Fidži, Tongu a Nový Zéland a potkat se s místními obyvateli. Odcházíme plni inspirace a připomínáme si, že každý z nás může něco změnit," poděkovala místním Meghan na konci výletu.

 

 

Vévodkyně ze Sussexu ocenila Nový Zéland i za to, že právo volit udělil ženám už před 125 lety. Také citovala političku Kate Sheppardovou, jednu z prvních australských sufražetek. "Všechny rozdíly, ať už jde o rasu, třídu, víru nebo pohlaví, musí být překonány," řekla hostům.

 

Fotografii zveřejnil i Keningstonský palác na svém instragramu. Okamžitě měla skoro půl milionu lajků. "Princ Harry by se fotkami klidně uživil!" píše se v komentářích.

 

Meghan se však opět nevyhnula srovnání se zesnulou princeznou Dianou. Britové mají totiž první manželku prince Charlese stále ve svých srdcích. "Prosím, netahejte už Dianu do každé věty o Meghan! Jsou to dvě úplně odlišné osobnosti!“ oponuje jeden z diskutérů.

 

 

V Austrálii se Meghan následně svěřila, jak celé těhotenství prožívá. "Celkem dobře, až na to, že jsem věčně unavená,“ řekla médiím. Oba nastávající rodiče mluví o děťátku jako o "malé kuličce“ a dávají si dobrý pozor, aby ani náznakem neprozradili pohlaví miminka.

 

 

Odvážná Meghan se dokonce prošla i po visutých mostech, s Harrym se podívali i k nádherným novozélandským jezerům. Děťátko pár očekává na jaře 2019.

 

Radostnou novinku oznámili právě na začátku své cesty po Austrálii. Čekali s tím totiž, až opadne humbuk kolem svatby princezny Evženie, která si brala svého snoubence 12. října 2018.

mj TN.cz