Už ve středu

Uniklo z nové řady Malých lásek: Tak rychle to nikdo nečekal!

Malé lásky
Zdroj: TV Nova
Druhá řada Malých lásek startuje už ve středu
Téma:

Už příští týden startuje druhá řada oblíbené dokureality Malé lásky. Diváci se mohou znovu těšit na zajímavé příběhy a jejich šťastné konce. A budeme svědkem rekordně rychlého porodu.

Diváci TV Nova budou znovu moci nahlédnout do soukromí nastávajících maminek a pozorovat zaměstnance plzeňské porodnice při radostné, i když složité práci. A tvůrci Malých lásek ještě před jejich startem prozradili některé příběhy.

 

Mimo jiné uvidíme Bohuslavu, jejíž partner ji přesvědčoval k potratu. Ona si ale rozhodla dítě nechat a vychovat sama. Úplně jiný příběh prožívá 15letá Kateřina, která otěhotněla po prvním sexu. Její o dva roky starší přítel Tomáš má totiž alergii na latex.

 

Podívejte se na upoutávku k nové řadě:

 

 

Producentka Radka Váchalová zase vypíchla lásku Ladislava a Lucie, která je na invalidním vozíku. Ani to jí ale nezabránilo splnit si sen stát se matkou. Obává se ale komplikací při porodu.

 

 

 

"Uvidíme porod téměř v reálném čase, kdy přijela maminka dolů na recepci a než porodila, uběhlo jen 12 minut. Od recepce, čtyři patra, projít chodbou, porod... To nás překvapilo všechny," prozradila producentka perličku z natáčení.

 

Dokureality Malé lásky sledujte už ve středu 29. srpna od 21:40 na Nově! Vše o pořadu včetně reakcí párů v sekci Jak se vede, malé lásky? najdete na Nova.cz.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nezletilá dcera je těhotná! Jak (ne)reagovat?
Netrpíte alergií na sex?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
epa TN.cz