HOROSKOPY

Přichází úplněk ve znamení Panny: Pozor na to, co jíte, varuje astroložka

Úplněk - 27. 2. 2021
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Ilustrační snímek
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
27.2. 2021 10:16
Téma:

Úplněk ve znamení Panny přináší 27. února potřebu dávat věci do pořádku. "Přísná Panna" vyzývá, aby lidé začali s jarním úklidem. A hlavně si hlídejte dnes jídelníček, tento úplněk má podle astroložky velký vliv na trávicí trakt!

Tento úplněk v Panně bude dávat věci do pořádku. Panna je přísná na sebe i na druhé. Podle astroložky Hany Černé je vhodná doba na to, abychom si udělali pořádek ve svém životě a v domácnosti.

 

"Panna má ráda pořádek a pravidla. Takže budeme citově náročnější, více citliví, ale i hodně kritičtí," říká astroložka. Je potřeba věci analyzovat a nenechat se ovlivnit pouze city. Což právě toto úplňkové znamení umožňuje. "Panna dokáže být přesná a konkrétní, jako my v tento den," dodává Černá.

 

 

Podle astrologie by si lidé měli dát pozor hlavně na trávicí ústrojí, které je výrazně ohroženo. Pak také nervový systém, slinivka, slezina, tenké a tlusté střevo. "Není vhodná žádná operace kromě akutních," varuje Černá. Všechny zákroky, které můžou počkat, je vhodné přesunout na další den.

 

Úplňkový den je vhodný k půstu na očistu trávicího ústrojí, a to právě díky velkému vlivu na trávení. Ráno je vhodné ráno vypít nalačno sklenici vlažné vody k nastartování trávicího traktu. Také je podle astroložky vhodná doba na sázení raných druhů zeleniny. 

Související témata:
TN.cz