zvláštní vedlejší účinky

Úraz hlavy způsobil ženě závislost na sexu. Hlavně s cizími muži

Nikki Pegram s manželem - 3
Zdroj: Profimedia
Téma:

Nikki Pegramová (31) si přivodila úraz hlavy. Od té doby je závislá na sexu a to převážně s cizími muži. Partner to Nikki toleruje a tvrdí, že mu to nevadí.

Nikki Pegramová (31) je matkou sedmileté holčičky Freddie. Byla spořádanou partnerkou a matkou na plný úvazek. Sedm let žila se svým manželem ve Wellingborough Northants poklidný život. 

 

Vše se změnilo v roce 2014, kdy utrpěla vážnou nehodu hlavy. Bouchla se o kovový sloup a byla v komatu. Lékaři u Nikki diagnostikovali tzv. anterográdní amnézii.

 

 

GALERIE: Nikki Pegram

1
/
3
Zdroj: Profimedia
Nikki Pegram

 

Vedlejší účinky nemoci se dostavily tak, že se v ženě vzbudila vášeň a chuť sexuálně žít. Svého manžela a otce dcery milovala a nechtěla od něj odejít, ale muž si nedokázal zvyknout. Začala tedy krize a žena se rozhodla, že bude lepší vztah ukončit a naplno si užívat toho, co chce.

 

Založila si seznamky na všech sociálních sítích a začala intenzivně randit a střídat muže. Jedním z nich byl i Marc, kterého Nikki potkala před rokem. Vztah z počátku udržovali na bázi flirtování a užívání si. To se ovšem prohlubovalo a pár se vídal čím dál tím častěji. 

 

Nikki nechtěla Marcovi lhát a tak mu přiznala, že má menší úchylku způsobenou úrazem hlavy a že s tím nechce a nehodlá přestat. Naopak. 

 

 

Marc to přijal a oba se domluvili na tom, že se budou podvádět, ale žít ve společné domácnosti. Partneři se přihlášili na internetové seznamky a své sexuální partnery společně konzultují. Došli až tak daleko, že nemají stud ani mluvit o detailech schůzek a o tom, jak si to s někým cizím užili.

 

Nikki tvrdí, že proces flirtování je daleko zábavnější a vzrušující než samotný akt. "Flirtovat s muži přes sociální sítě a seznamování s nimi mě naplňuje a šíleně baví," přiznává.

 

 

Sám Marc má v celé věci jasno. "Dokud to nezažijete, neměli byste nikoho a nic soudit. Zkuste to, a pak si řekneme," usmívá se.

mk TN.cz