Konflikt na úřadě

Úřednice ženě nevyhověla, dostala pěstí. Útočnici hrozí vězení!

Pěst
Zdroj: TN.cz
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 16.8. 2019 18:35
Téma:

Až čtyři roky ve vězení může strávit jednačtyřicetiletá žena ze Zlínska, která si podle policie v únoru vybila vztek na úřednici ve Valašských Kloboukách. Policisté už na státní zastupitelství poslali návrh na podání obžaloby.

"Začátkem února dotyčná v úřední budově ve Valašských Kloboukách napadla pěstí jednu z žen, která je zde zaměstnaná. Za trestný čin násilí proti úřední osobě jí v případě odsouzení hrozí až čtyřleté vězení," informovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

 

Dodala, že konflikt se rozhořel poté, co žena chtěla po úřednici informace o své rodině. "Požadované informace jí úřednice nemohla sdělit, což jí vysvětlila a nabídla jiné řešení. Žena se ovšem po odmítnutí rozčílila a úřednici udeřila pěstí do obličeje," popsala Kozumplíková.

 

 

Žena po útoku odešla pryč, policisty a strážníky zavolala její nadřízená. "Strážníci zanedlouho agresivní ženu vypátrali a policisté přivolali lékaře k posouzení jejího zdravotního stavu. Lékař rozhodl o umístění ženy v psychiatrické nemocnici v Kroměříži. Odsud ji po pár týdnech propustili. O jejím trestu nyní rozhodne soud," uzavřela policejní mluvčí.

TN.cz