zakopali válečnou sekeru

Usmíření po letech nenávisti: Harryho přání Charlese šokovalo!

Princ Charles se syny
Zdroj: Profimedia
Princ Charles se syny

Novomanželka britského prince Harryho Meghan okouzlila snad celý svět. A to nejen veřejnost, ale i příbuzné svého chotě. Říká se, že je to právě ona, která dokázala napravit pošramocený vztah svého manžela s jeho otcem.

Není žádným tajemstvím, že jak William, tak Harry se svým otcem nikdy nijak vřelé vztahy neměli. Po smrti jejich matky Diany měli hodně těžké dospívání a tátovi, princi Charlesovi, vyčítali, že se o ně nezajímal.

 

Situace se nezlepšila ani potom, co se William oženil s Kate Middletonovou. Místo toho, aby trávil čas návštěvami svého otce, začal se věnovat své vlastní rozrůstající se rodině. Těžko mu to vyčítat, vedlo to ale k dalšímu ochlazení vztahů s Charlesem.

 

Teprve příchod Meghan na všechny zapůsobil jako elixír, který hojí staré rány. Do královské rodiny přišla bez předsudků a mohla tak nejspíš vidět Charlese takového, jaký skutečně je. Hned při prvním setkání ji okouzlil svým šarmem. "Řekla Harrymu, jak je jeho otec báječný: vstřícný, vřelý, tvrdě pracující a vyrovnaný," cituje Daily Mail zdroj blízký rodině.

 

 

Také Charles mluví o Meghan moc hezky: "Je tak inteligentní a milá. Udělala Harryho šťastným. Nemůžeme ji mít víc rádi." Nutno dodat, že podobně se Charles o žádné jiné Harryho přítelkyni nikdy nevyjádřil. Možná právě pěkný vztah Meghan s Charlesem Harryho přiměl zapomenout na staré křivdy a zakopat válečnou sekeru. A je to dobře, Meghan se už dříve nechala slyšet, že Windsorové jsou rodinou, kterou nikdy neměla.

 

Oteplení vztahů už si všímá i veřejnost. Harry totiž doslova šokoval svým proslovem u příležitosti 70. narozenin prince Charlese. "Tati, vím, že jsi nás prosil, aby dnešek nebyl jen o tobě, ale musíš mi prominout, že neposlechnu. Stejně jako když jsem byl mladší. Budu mluvit za všechny když řeknu, jak moc ti děkuji za úžasnou práci, kterou odvádíš," řekl Harry.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

mom TN.cz