Zmizelá dívka

Utajená akce kriminalistů ze tří zemí! Stále hledají tělo zmizelé Maddie

Policie je na stopě skutečného únosce malé Maddie
Zdroj: TV Nova
Kriminálka pokračuje ve vyšetřování zmizení Maddie McCannové
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
30.10. 2020 21:01
Téma:

O případu zmizelé Maddie McCannové nebylo delší dobu slyšet. Kriminalisté ale pokračují ve shromažďování důkazů proti hlavnímu podezřelému Christianu Bruecknerovi. Pracují s verzí, že je dívenka po smrti. Před nedávnem dokonce proběhla tajná schůzka vyšetřovatelů z Německa, Velké Británie i Portugalska, kde trávili McCannovi dovolenou.

Kriminalisté, kteří pracují na případu Madeleine McCannové, stále vedou usvědčeného pedofila Christiana Bruecknera jako hlavního podezřelého. Dívka v roce 2007 beze stopy zmizela z bungalovu v protugalském letovisku Praia da Luz. Její rodiče byli zrovna na večeři.

 

Podle německých vyšetřovatelů je dívka po smrti. Bruecknera se jim ale už několik měsíců usvědčit nedaří. Proto začali spolupracovat s kolegy z Velké Británie a Portugalska.

 

Jak upozornil portál dailyrecord.co.uk, detektivové ze všech tří zemí se před nedávnem tajně setkali v Lisabonu, hlavním městě Portugalska. Vyměňovali si poznatky o Bruecknerovi, které by je měly dovést k tělu údajně zavražděné McCannové.

 

 

Na předložení klíčového důkazu přitom nemají příliš mnoho času. Bruecknera mají zanedlouho propustit z vězení, kde sedí za prodej drog. A německý prokurátor Hans Christian Wolters prohlásil, že bez jasných důkazů nebude možné podezřelého v souvislosti s případem McCannové vyslechnout.

 

Byl to přitom právě Wolters, který na jaře bez detailů rodičům oficiálně stále pohřešované Maddie přes média oznámil, že má být jejich dcera mrtvá. Tehdy tvrdil, že na to existují důkazy. McCannovi jeho slova odmítli jako nepodloženou lež. 

 

Policie v létě prohledávala kvůli Maddie zahrádkářskou kolonii v německém Hannoveru, nic ale nenašla:

TN.cz