Zapomenutá sestra

Utajená nevlastní sestra Williama a Harryho: Proč se o ní nemluví?

Sestra prince Williama a Harryho
Zdroj: Profimedia
Téma:

Celá Británie se nemůže dočkat královské svatby prince Harryho s jeho snoubenkou Meghan Markle. Hostů na svatbě bude opravdu hodně. Podle zdrojů z okolí královské rodiny by se jí měla zúčastnit i nevlastní sestra prince Harryho a Williama. O koho se jedná a proč ji královská rodina tají?

O královské rodině snad každý ví vše. Vévodkyně Kate letos očekává přírůstek do rodiny spolu s princem Williamem, dále se chystá svatba roku prince Harryho s Meghan Markle, ale na nevlastní sestru obou princů se stále zapomíná, uvedl britský deník Mirror.

 

 

Jmenuje se Laura Lopes (40), dcera vévodkyně Camilly a důstojníka britské armády Andrewa Bowlese Parkera. Laura nechce být středem pozornosti a proto se celou dobu raději drží v ústraní.

 

 

V roce 2006 se vdala za účetního Harryho Lopese. Mají spolu desetiletou dceru Elizu, která byla jednou z květinových dívek na svatbě Williama a Kate a dvojčata Louise a Guse.

 

GALERIE: Laura Lopes

1
/
7
Zdroj: Profimedia
Laura Lopes - 4

 

Zda se Laura ukáže na svatbě prince Harryho a Meghan Markle, která se bude konat 19. května, jisté není, ale Británie by ji ráda viděla.

 

Reportáž o plánované svatbě prince Harryho:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Čeká Kate Middleton holku, nebo kluka? Máme první indicie
ŠOKUJÍCÍ! Proč princ Harry s Meghan chtějí BANÁNOVÝ SVATEBNÍ DORT?

reg TN.cz