galerie tak se vdávala

Utajené fotky ze svatby Hanky Mašlíkové! Co prozradila?

Svatba Hany Mašlíkové-Reinders - 5
Zdroj: Petr Gebauer
Hana Mašlíková - Reinders

Hana Mašlíková - resp. Hana Reinders, abychom byli přesní - zveřejnila dosud utajované fotografie ze své nedávné svatby. TN.cz má svolení je zveřejnit. Podívejte se, jak to novomanželům slušelo...

Hana Mašlíková se v sobotu vdala za svého přítele Andrého Reinderse. Obřad se podařilo utajit - odehrál se nedaleko Benešova jen v úzkém kruhu přátel a rodiny. Vlastní obřad se konal v jednom z tamních hotelů s přilehlým areálem a lesíkem. Právě tam, v lese, se obřad odehrál.

 


Svatbě přihlížel jen omezený počet příbuzných a přátel - obě rodiny a několik kamarádů, mezi kterými nechyběl například sportovní komentátor Novy Martin Čermák nebo kouzelník Pavel Kožíšek - ten šel dokonce za svědka.

 

Hana Mašlíková (34) si vzala svého přítele, zápasníka André Reinderse (35), a dokonce i převzala jeho příjmení. Fotografie ze svatby ukazují, že se novomanželé mají skutečně rádi. A jak jim to sluší! Fotografie pořídil Petr Gebauer s manželkou Miou.

 

GALERIE: Svatba Hany Mašlíkové-Reinders

1
/
5
Zdroj: Petr Gebauer
Svatba Hany Mašlíkové-Reinders - 1

 

Na fotografiích jsou novomanželé i s fríským koněm - plemenem, které Hanka kdysi také chovala, ale kvůli nedostatku času se svého koně musela vzdát. "Kamarádka mi chtěla udělat radost a objednala mi na tři hodiny půjčení nádherného hřebce stejného plemene. A Andrého kamarád nám od Berouska zase zařídil půjčení měsíčního bílého lvíčete," vysvětlila exotická zvířata na svých fotkách Hana Reinders.

 

 

tn.cz / gar