foto a video válečná zóna

UTAJENÉ VIDEO: Tohle nás čeká? Imigranti dělají z Evropy bojiště

Téma:

Lidé v celé Evropě řeší v posledních dnech a týdnech zásadní problém s přibývajícími ilegálními migranty z Afriky a Blízkého východu. Jsou v mnoha městech a často jsou s nimi velké problémy, ať se jedná o drobné krádeže nebo rozsáhlejší pouliční konflikty.

V Evropě je v současnosti mnoho uprchlíků a stále přibývají další. Evropané se proti nim často bouří a když se podíváte na některá videa, která by měla jejich chování v ulicích evropským měst zachycovat, nemůže se člověk ani příliš divit.

 

Podívejte se v galerii na válečnou zónu v ulicích Paříže:

GALERIE: Imigranti a nepokoje v Paříži

1
/
10
Zdroj: YouTube.com
Imigranti vyvolávají v Paříži nepokoje - 3

 

Násilí na ulicích, rvačky s policií, demolování výloh a různého dalšího zařízení - to jsou obrázky, které vám většina sdělovacích prostředků neukáže. Na různých videoportálech ale takových videí najdete mnoho. Točí je lidé, kteří se sami stali svědky těchto nepokojů s migranty.

 

 

Video zachycuje pouliční bitky z hlavního města Francie - Paříže. Na místě panuje velký chaos, mnoho lidí křičí a policie se snaží zjednat pořádek. Video z Paříže má necelých deset minut a na konci je vidět, že dříve uklizené a čisté ulice se tam během chvíle změní ve válečnou zónu plnou nepořádku.

 

Co si myslíte o imigrantech v Evropě? Napište nám do diskuse pod titulkem článku nebo na náš Facebook. Diskutujte slušně, děkujeme.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Peklo na vlastní kůži: Kráska Petrová z Ordinace šokuje, prošla výcvikem izraelské armády!

Smrt bude všude: Takto vypadá svět po III. světové válce

hru TN.cz