Magický úplněk

Úterní úplněk je obzvlášť silný, říká věštkyně. Přináší velké změny

Úplněk - Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Zářijový úplněk připadl na úterý 25. září. V celé své kráse se nám měsíc ukázal ráno ve 04:52 a přináší s sebou nové začátky a velké zvraty. Dnešní úplněk byl obzvlášť důležitý a silný, tvrdí věštkyně Helen Silvan.

Dnešní úplněk byl podle Silvan v postavení Berana - ohnivého znamení zvěrokruhu. "Beran je akční znamení. Je to bojovník. Proto pro nás tento úplněk znamenal inspiraci do nových projektů. Přinesl nám nové začátky a velké zvraty," řekla portálu TN.cz Helen Silvan.

 

Důležité je podle Silvan i to, že se měsíc do úplňku dostal v úterý. Díky tomu nám otevírá nové možnosti v lásce a přeje zamilovaným.

 

Čemu se musíte o úplňku zásadně vyhýbat, jsou lékařské zákroky. "Měsíc určuje příliv a odliv. Úplněk znamená příliv, což není jen o moři. O úplňku všechno víc krvácí, a lidé se tudíž po zákroku déle hojí," uvedla Silvan.

 

Dnešní úplněk byl podle jejích slov silný a působil na celou planetu - na lidi, zvířata i rostliny. Lidé by měli o půlnoci sbírat bylinky, které mají díky úplňku magickou moc. Měli by se však mít na pozoru - zvířata jsou dnes podle Silvan velmi nervózní.

 

"Úplněk zvířata dráždí. Proto by se jim lidé měli v lese raději vyhýbat - mohou být podrážděná, a tím pádem i nebezpečná," informovala Silvan.

 

 

Nejen na zvířata má úplněk takový vliv. Lidé dnes mohou být napjatí, agresivní a mohou mít problémy se spánkem. "Na každého úplněk samozřejmě působí jinak," dodala Silvan. Pokud jste tedy dneska v noci trpěli nespavostí, patříte nejspíš mezi jedince citlivější na sílu úplňku.

 

A podle lunárního kalendáře jsou dnes části těla jako hlava, jazyk, penis nebo tepny citlivější, takže byste jim měli věnovat zvláštní péči a nezatěžovat je.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kdy vyrazit na houby? Při úplňku!
Nový hit mezi dietami: Sledujte Měsíc a hubněte s vlkodlačí dietou tři kila za den

sei TN.cz