Nepoznáte ho?

Hádka v Praze skončila pobodáním! Podezřelého muže policie zadržela

Potyčka v Praze 7
Zdroj: Policie ČR
Policie na místě potyčky v Holešovicích
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Aktualizováno 12:53
7.2. 2020 11:26
Téma:

Pražští policisté pátrali od pátečního rána po neznámém útočníkovi, který měl na zastávce Nádraží Holešovice bodnout muže. Poté podle policie utekl do metra a vyrazil směr Zličín. Útočníka nakonec policie zadržela v Řepích.

V pátek po půl osmé hodině ranní vyjížděli pražští policisté do Prahy 7 na zastávku Nádraží Holešovice. Dva muži se tam začali prát, jeden z nich měl na druhého vytáhnout nůž a bodnout ho.

 

"Po potyčce zůstal na zemi ležet muž, který utrpěl bodné zranění. Útočník po incidentu utekl do metra a odjel směr Zličín. Při útěku ho zachytily bezpečnostní kamery v metru," informovala policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

 

Policie po muži pátrala. "Pokud muže na záběrech poznáváte nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se na linku 158. Žádáme veřejnost, aby se nesnažila podezřelého zadržet sama, protože může být ozbrojen a nebezpečný," doplnila mluvčí.

 

 

Krátce před dvanáctou hodinou se policii muže podařilo dopadnout, a to v pražských Řepích. "Děkujeme všem za spolupráci při pátrání," dodala Siřišťová.

TN.cz