v Banské Bystrici

Útočník bodl na ulici ženu do krku! Je na útěku, policie zveřejnila jeho fotku

Útočník bodl na ulici ženu do krku
Zdroj: TV Markíza, Policie
Hledaný dvaadvacetiletý Petr
Hana Mikulková
Hana Mikulková
Aktualizováno 4.11. 2019 10:31
Téma:

Slovenská policie pátrá po dvaadvacetiletém Petrovi, který měl v neděli v Banské Bystrici napadnout nožem mladou ženu. Podle policie může být nebezpečný.

Útok se stal v jedné z bočních uliček u náměstí v Banské Bystrici. Dvaadvacetiletý Petr měl mladou ženu bodnout do krku. Poraněná žena útok přežila a jméno pachatele prozradila policistům.

 

Mladík se dal na útěk a policie po něm intenzivně pátrá. "V tuto chvíli děláme vše pro to, aby se útočníka podařilo co nejdříve zadržet. Známe jeho totožnost. Další informace poskytneme později," řekli slovenští policisté, kteří zveřejnili fotku údajného útočníka.

 

Zraněná žena je už po operaci a nyní v péči lékařů. Měla by být mimo ohrožení života. Podle Tvnoviny.sk byl už pachatel v minulosti soudně trestán kvůli pokusu o vraždu. Policie zveřejnila mladíkovo foto i se žádostí a pomoc s pátráním.

 

 

"Dvaadvacetiletého muže z Banské Bystrice hledá policie od chvíle, kdy měl s nožem v ruce zaútočit na mladou ženu. Je podezřelý z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného ve stádiu pokusu," popsala policie.

 

Dvojice se pravděpodobně znala, ale motiv útočníka není jasný. Hledaný Petr měl prý i problémy s drogami. Podle policie má zřejmě psychické problémy a může být nebezpečný.


 

TN.cz