foto uvnitř hrozí mu 10 let

'Manžel mě opařil vodou': Ukázala tvář, teď byste Markétu nepoznali!

Manžel napadené ženy znetvořená vroucí vodou
Zdroj: facebook
Markétu podle policie opařil manžel vroucí vodou.
Téma:

Až deset let za mřížemi hrozí muži (47) z Hrobu na Teplicku, kterého policie obvinila z brutální útoku na manželku. Svou ženu měl opařit vroucí vodou a způsobit jí tak vážná poranění. Markétu útok velmi poznamenal, snaží se ale vrátit zpět ke svému životu.

Je to už více než měsíc, co Markéta obvinila svého manžela z toho, že jí opařil obličej a hrudník vařící vodou (psali jsme zde). Hlavním motivem měla být žárlivost a ačkoli v současné době agresora stíhá policie, podle Markéty ho majetnické sklony a chorobná touha ji vlastnit neopustily.

 

"S manželem v kontaktu nejsem, kontaktuje ale mé známé a snaží se zjistit, jestli někoho mám, takže víc než moje zdraví ho zajímá toto," svěřila TN.cz více než měsíc po útoku Markéta, která se snaží vrátit svůj život k normálu.

 

 

Opět se mohla vrátit do práce, i její zranění se rychle hojí. Dokonce se od příbuzných vrátila zpět do bytu v Teplicích. Strach o život ji ale pronásleduje dál. "Potkat bych ho nechtěla, jsem stále nervózní," přiznala napadená žena.

 

 

Její život hrozivá událost výrazně poznamenala. "Člověk je opatrnější, nedůvěřivější. Někoho si připustit k tělu je těžké. Zatím jsem ráda, že jsem sama, nikoho nehledám," dodala.

 

Manžel se po útoku snažil Markétu přesvědčit, že svého činu lituje a celá událost ho mrzí. Jeho zpověď a vzkaz manželce najdete zde. Policie jeho slova brala v potaz, obvinila ho ale z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu. "Obviněnému, který je stíhán na svobodě, hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na deset let," sdělil už dříve policejní mluvčí Daniel Vítek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Osm let ran a kopanců. Mám hrůzné následky!

Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE

Šílené: V posteli zmrzačila svého partnera! Už nikdy nepřestane litovat, že s ní chodil

lud TN.cz