Těžký život za kasou

Útok na prodavačku: Muž nadával, plival, házel rajčata a onanoval

Prodavačka - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Z výtržnictví viní ostravští policisté čtyřiatřicetiletého muže. Do těžko pochopitelných rozměrů vygradoval jeho konflikt s prodavačkou v jedné z prodejen. Muž začal ženě nadávat, pak svůj útok stupňoval, až nakonec před ženou začal masturbovat. Teď mu hrozí dva roky.

Ke konfliktu mezi prodavačkou a čtyřiatřicetiletým mužem došlo ve středu mezi 13. a 14. hodinou. "Muž měl nejprve vůči 45leté prodavačce směřovat vulgarismy. Protiprávní jednání mělo gradovat pliváním a házením rajčat na poškozenou. Poté měl muž částečně svléci kalhoty a onanovat," prozradila mluvčí moravskoslezských policistů Gabriela Holčáková.

 

Na místo tak vyrazila hlídka, která muže zadržela. Zřejmě na první pohled muselo být policistům jasné, že muž se před svým kouskem posilnil alkoholem, který mu pomohl odbourat zábrany. "Dechová zkouška vykázala hodnotu přesahující 3 promile," uvedla policejní mluvčí.

 

A tak s dalšími kroky museli policisté čekat, dokud výtečník nevystřízlivěl. Když mu sdělili, z čeho jej podezřívají, využil podezřelý svého práva k věci nevypovídat. Otázkou je, jestli si vzhledem k silné opilosti vůbec pamatoval, jak v prodejně vyváděl.

 

 

Teď to pro něj ale bude mít velmi nepříjemnou dohru. "Pachateli trestného činu výtržnictví hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta," dodala Holčáková. Ve věci je vedeno zkrácené přípravné řízení.
 

vbo TN.cz