Incident v metru

Útok v metru! Muž skončil pod soupravou, podezřelý je na útěku

Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
30.10. 2020 21:54
Téma:

Dva muži se v pátek večer pohádali ve stanici metra Opatov, jeden pak druhého strčil do kolejiště a dal se na útěk. Zraněného převezli záchranáři do nemocnice, po podezřelém agresorovi pátrají policisté. Linka C mezi stanicemi Kačerov a Háje nejezdila.

Shozením do kolejiště skončila páteční hádka dvou mužů ve stanici metra Opatov.  

 

"S největší pravděpodobností došlo k hádce mezi dvěma muži v metru Opatov, kdy jeden z nich strčil druhého do kolejiště a následně z místa utekl. Zraněný byl pod vlivem alkoholu a je možné, že při potyčce zavrávoral a do kolejiště spadl," řekla TN.cz mluvčí pražských policistů Violeta Siřišťová.

 

Zraněný muž zůstal při vědomí, s jeho vyproštěním pomohli hasiči. Uvázl totiž pod soupravou metra. Záchranáři ho pak převezli do nemocnice.

 

 

"Řekl nám i popis muže, se kterým se pohádal a který ho tam po vzájemné potyčce strčil. V současné chvíli intezivně pátráme po podezřelém. Žádáme svědky, aby se ozvali na linku 158," doplnila Siřišťová.

 

 

Policisté událost prověřují a zjišťují, jak k incidentu došlo a co všechno mu předcházelo.

 

Provoz na lince C mezi stanicemi Kačerov a Háje byl přerušen, cestující mohli využít náhradní autobusovou dopravu. Metro kvůli zákazu nočního vycházení jezdí jen do 22 hodin.

 

GALERIE: Muže shodil po hádce do kolejiště metra

1
/
12
Zdroj: AKTU.cz
Muže shodil po hádce do kolejiště metra - 20

Související témata:
TN.cz