Těhotná vévodkyně

Už kope? Meghan si držela bříško! Rozparek ale ukázal až příliš

Meghan si držela těhotenské bříško - 2
Zdroj: Profimedia
Meghan vypadala odpočatě a šťastně

Těhotná vévodkyně Meghan přímo září štěstím. Na návštěvě Austrálie, kde je s manželem princem Harrym, si dokonce svírala rostoucí bříško. Fanoušci královské rodiny, kteří na pár čekali, nemohli být více nadšení.

Meghan a Harry se sešli na molu na ostrově Fraser Island poté, co strávili den odděleně. Vévovkyně vypadala odpočatě a hladila si rostoucí těhotenské bříško. Na sobě měla šaty, kterými porušila několik pravidel královského protokolu, píše portál Daily Mail.

 

Meghan oblékla maxišaty, které měly rozparek až do půlky stehna. Neměla ani zahalená ramena, šaty držely na špagetových ramínkách. Na nohou měla zavazovací sandály, které dokreslovaly uvolněný vzhled.

 

Královský pár si našel čas, aby pozdravil fanoušky, kteří na ně na ostrově čekali, s některými se dal do řeči. Od některých obyvatel dostali princ s manželkou dárky, především plyšáky nebo jiné hračky pro dítě, které by se mělo narodit na jaře.

 

 

GALERIE: Meghan si držela těhotenské bříško

1
/
3
Zdroj: Profimedia
Meghan si držela těhotenské bříško - 3

 

"Měli jsme obavy kvůli cestě na ostrov, která není příjemná pro nikoho, natož těhotnou ženu. Vévodkyně se ale těšila na setkání s vévodou a na to, až bude moci pozdravit všechny ty lidi na ostrově," prozradil zdroj z královského doprovodu.

 

 

Téměř celé pondělí stráví Meghan v lázních, kde si chce oddychnout od náročného programu. Princ Harry se zúčastní uvítacího ceremoniálu a měl by se také setkat se staršími ostrova. Dvojice je na státní návštěvě Austrálie, Fidži, Tongy a Nového Zélandu až do konce října.

 

Podívejte se na záběry z návštěvy:

epa TN.cz