miminko na cestě

"Už nedokážu schovávat bříško," napsala moderátorka TV Nova! Skvělá zpráva!

Marcela Škábová Tomčíková oznámila, že čeká druhé dítě - 7
Zdroj: Marcela Škábová
Štěpán Hrubý
Štěpán Hrubý
Publikováno 11. 1. 2020

Moderátorka televize Nova Marcela Škábová Tomčíková oznámila tu nejkrásnější novinku! Malý Riki se na začátku léta dočká sourozence! "Už nedokážu schovávat bříško,“ napsala krásná moderátorka na sociální síti.

Marcela Škábová Tomčíková se stane dvojnásobnou maminkou! Radostnou novinku oznámila v sobotu odpoledne. "Drazí přátelé, musíme se vám k něčemu přiznat. Už nedokážu schovávat bříško. Vánoce sice byly strávnicky náročné, ale tím to není,“ oznámila s radostnými smajlíky oblíbená osobnost televize Nova.

 

Marcela má se svým manželem Urbanem malého syna Erika, kterému neřeknou jinak než Riki. A malý Riki se tak může těšit na nového parťáka. "Takže někdy začátkem léta se naše štěstí zdvojnásobí, pokud vše dopadne a Bůh dá,“ těší se Marcela.

 

 

Ježíšek tak u Tomčíků nechal ten největší dárek, jaký si člověk může přát. "Moc se těšíme na miminko, a nejvíc určitě Riki, protože bez parťáka je zábava poloviční,“ napsala moderátorka. Všechny redakce televize Nova posílají gratulace a přání štěstí a zdraví celé rodině!

 

Podívejte se na exkluzivní fotografie z rodinného alba v galerii: 

GALERIE: Marcela Škábová Tomčíková s rodinou

1
/
7
Zdroj: Marcela Škábová
Marcela Škábová Tomčíková oznámila, že čeká druhé dítě - 2

 

TN.cz