Tvoje tvář má známý hlas

Úžasná proměna Ivy Pazderkové: Takhle jí bude slušet Kurt Cobain!

V novém díle populární show Tvoje tvář má známý hlas se Iva Pazderková poprvé promění v muže. Jako Kurt Cobain bude ale fenomenální! Podívejte se sami, jak se její proměna ve známého rockera povedla.

Iva Pazderková patří v show Tvoje tvář má známý hlas k nejlepším a nejoblíbenějším. Na její zatím poslední proměně v Susan Boyle se maskéři pořádně vyřádili, tentokrát tolik práce mít nebudou. I přesto ale bude Ivina maska neuvěřitelná!

 

Proměna v Kurta Cobaina trvala maskérům dvě hodiny. "Hodně jsme studovali fotky a detaily obličeje. Všechno tady bylo o správném make-upu a paruce. Ta se vyrobila den předem, udělaly se na ní odrosty," vysvětlila maskérka Adriana Bartošová.

 

Paruka se upravila až další den přímo na Ivině hlavě. "Na obličej se nanesl make-up a do očí jsme Ivě nasadili modré kontaktní čočky. Pomocí speciální lihové barvy a děravé houbičky pak Ivě vyrašily vousy," směje se maskérka.

 

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas - Iva Pazderková jako rocker Kurt Cobain

1
/
10
Zdroj: TV Nova
Tvoje tvář má známý hlas - Iva Pazderková jako rocker Kurt Cobain - 4

 

Pro zemřelého zpěváka kapely Nirvana je navíc charakteristická nedokonalá pleť a kruhy pod očima. "Stínovaly jsme a přidávaly na tvář nedostatky, aby Iva vypadala co nejvěrohodněji, tedy co nejméně zdravě," dodala Bartošová.

 

 

Když se k tomu Iva ještě za rockera převlékla, sama prý byla hodně překvapená. Je to totiž poprvé, co bude vystupovat jako mužská celebrita."„Ráda vyzkouším cokoli a zároveň se toho bojím. Netušila jsem, jaká tahle soutěž bude dřina," říká Iva.

 

V premiérovém díle ale uvidíte i dalších 7 proměn! Show Tvoje tvář má známý hlas sledujte už v sobotu ve 20:20 na Nově!
 

epa TN.cz