Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

soutěžící superstar

Úžasná zpráva pro Láďu: 812 tisíc od diváků není konečná suma!

Ladislav Angyal
Zdroj: TN.cz
Ladislav Angyal

Příběh soutěžícího SuperStar Ladislava Angyala (17) diváky natolik oslovil, že se mu rozhodli pomoct a za pouhých 14 dnů mu naposílali více než milion korun. Jen za poslední dva dny, kdy probíhala sbírka, přistálo na účtu nadací TV Nova a TV Markíza v přepočtu půl milionu korun. Láďa si tak konečně s maminkou může splnit svůj sen.

Přišel zazpívat hit a dnes si jeho Poštu zpívají lidé z Česka i Slovenska. Láďa "Laci" Angyal má za sebou neskutečnou cestu, na které kromě obdivu nasbíral i hromadu peněz.

 

Diváky dojal hlavně svým optimismem, který si drží i navzdory tomu, že jeho maminka trpí dětskou mozkovou obrnou a její zdravotní stav se zhoršil. Dvojice nyní přežívá v pokoji, který Laci sehnal, není tam ale k hnutí.

 

Připomeňte si hit Pošta:

 

To by se nyní díky divákům TV Nova a TV Markíza mohlo změnit. Lidé se totiž rozhodli Láďovi pomoct a začali mu posílat peníze. Už 23. 3. bylo na nadačních účtech 32 tisíc eur (přes 812 tisíc korun), o dva dny později dokonce 51 tisíc eur (1,29 milionu korun)! Právě 25. 3. sbírka pro Laciho skončila. Konečnou částku zveřejnila TV Markíza.

 

 

Láďa byl dobrotou lidí neskutečně zaskočen. "Nečekal jsem, že je tolik dobrých lidí," přiznal Laci. "Děkuju vám za projevenou důvěru a ochotu. Jsem velmi rád, že jste mi pomohli. Pevně věřím, že budu mít ten život, po kterém jsem toužil - i když mi to v Superstar nevyjde," dodal.

 

Konečně tak dostal šanci změnit svůj život. "Když se vybralo tolik peněz, tak to vypadá tak, že se pravděpodobně budeme stěhovat do nového!" neskrýval nadšení.

 

Rozhovor s ním si můžete pustit zde:

lud TN.cz